Sevcan isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Sevcan ismini taşıyan yaklaşık 24.135 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Sevcan ismi en çok kullanılan 620. isim olup, yaklaşık olarak her 3.272 kişiden biri Sevcan adını taşımaktadır.

Sevcan isminin sitemizde görüntülenme sayısı 27.239.

Sevcan ismi için yaptığımız ankete katılan 130 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,00.

Ziyaretçilerimizden 407 kişi Sevcan ismini öneriyor, 83 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 60 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Sevcan ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Sevcan ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Mrb. Bnm adımda sevcan. Adımı pek beğenmiyorum. Ama anlamı gibi sevimli bir insanım :). En gzl yanı da çok kişi de olmaması :99.

Sevcan Yıldırım

Benim adımda sevcan gerçekten annamı kadar sevimliyim. Çok güzel bir isim tam benlik hiç kimse adını sevcan koymasın çünkü fazla ad olanla r fazla önemsenmez örneğin merve adı (:.

Sevcan Akerdoğan

Benim ismim sevcan!!
ve gercektende anlamini tasiyorum. Eyer insanlar isimlerine benziyorsa sizce kesinlikle sevcan koyuun hem fazlada yok sevcan ismi dunyada lutfen cogaltalim ismimi :p by.

Sevcan

Sevcan ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Sevcan ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Sevcan olan önemli kişiler

Sevcan Orhan

Sevcan Orhan (Doğum Tarihi: 16 Ağustos 1982 - İstanbul), aslen Erzincanlı olan bir Türk halk müziği sanatçısı. Küçük yaştan itibaren bağlama, solfej ve nota eğitimi aldı. Lisede okurken bir gazetenin düzenlemiş olduğu liseler arası Türk halk müziği yarışmasında 3'üncülüğü kazandı. Lise eğitiminin ardından İTÜ Türk Müziği Devlet Konservataurı ses eğitimi bölümüne girdi. 2000 yılında Nenni Bebek isimli ilk müzik albümünü çıkardı. İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarında üslup ve repertuar dersleri vermektedir. 2012-2013 arası Star TV'de Ayşe Özyılmazel'in ayrılmasından sonra Alişan ile beraber ismi Alişan ile Sevcan olarak değişen sabah programını sunmuştur.

Sevcan isminin analizi

Sevcan isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

S harfi :
Hayalperestlik
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
V harfi :
Kendi içine dönüklüğü, umursamazlık
C harfi :
Konuşma ve yazma yeteneği
A harfi :
Atılgan, enerjik
N harfi :
Sağduyu

Sevcan isminin numerolojisi

Sevcan isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

S =
22
E =
6
V =
27
C =
3
A =
1
N =
17
Toplam =
76

Sevcan isminin farklı yazılış biçimleri

Sevcan isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Sevcan isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.