Berat isminin anlamı

berat ismi kuranda geçmiyor diyen arkadaş. berat kandili nerden geliyor acabaaa

berat yüksel

Bn tavsiye etmiorum bu ismi kendi ismim ama beğenmiorum bnce koymayın hep bi yük gibi ism rahatsız edici.

Berat Özgüner

Benim oglumun adi adiyla yasasin onu cok seviyorum.

Karatas Selma

Medine hanım bende çocuğumun ismini ali berat koydum bence kısa ve anlamlı bir isim seçmeniz iki ismini bir arada kullanmasına yardımcı olacaktır ali berat’ı önerebilirim biz iki ismini aynı anda söylüyoruz.

Mustafa Karakaya

Slm bende hamileyim hemde ikiz bekliyorum ikiside erkek olursa birinin adını berat koymayı dusunuyorum digerinin cihat koyucam allahım bize nasip ederse inşallah simdiden onu cok seviyorum ve özledim gel artık bebegimm gel babanda bende cok özledik seni.

Gülistan

Benim adım da berat, ama ben bir bayanım =) çok akılda kalıcı ve karakteri güçlü bir isim. Seviyorum adımı.

Berat

Oglumun adı berat hami yıldız. Oglum 27 ağustosta berat kandilinde doğdu ve ben çok mutluyum oglumun bu adından gurur duyuyorum. Hami isminide babası koydu adıyla geldi benim oglum onu çok seviyorum onun için herşeyi yaparım o benim bitanem allahıma şükürler olsun bana dünyanın en güzel hediyesini verdi. Ailemi çok seviyorum.

Yeşim Yıldız

Medine hanım ben berat oğlunuzun ismini bi tek berat koyun yeter o gayette güzel başka isme gerek yok sonra iki isim konuluyor ikiside kullanılmıyor birisi ile hitap ediliyor buda günahmış. Sonra bence hic hoşda deil ne öle bi tane yetmiyor iki tane. Bence sadece berat yeterli ve hoş.

Berat Tanrıkulu

Oğlumun adını berat koycam ama yanına güzel yakışacak bir isim bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim bekliyorum.

Medine

Oğlumun adı. İsmiyle yasasın bebeğim. Onu cok seviyorum.

Fatma Yılmaz

Ben 13 yaşındayım. Benim 6 yaşında bir kardeşim var. Adı berat kerem. Onu ve adını çok seviyorum. Tüm anne ve baba adaylarına öneriyorum.

Berranur Sarı

Allahım’a söz verdiğim ve de severek koyduğum oğlumun ismidir.

Arzu Önbaş