Zeynep isminin anlamı

ismim çok güzel beğeniyorum :DD

zeynep sanane

Benim ismimde zeynep tanıdığmız kişilerde hep benim adımı koyacaklarmış

zeynep nisa değirmen

benim adımda zeynep sare ismimi çok seviyorum herkese de öneririm

zeynep sare çetin

ZEYNEP ismi çok güzel bir isim bence ve benim kardeşimim adı ben kendi ismimi değilde ZEYNEP ismini daha çok seviyorum

FBJK

ismim çok güzel çok seviyorum bizim okulda en çok zeynep ismi var

zeynep şahin

ZEYNEPLER ÇOK AKSİDİR VE BİR ŞEY SÖYLENDİĞİNDE HEMEN SİNİRLENİRLER BABAANNEMİN ANNESİNİN ADI DA ZEYNEP

zeynep tuana karadayı

Dogruyu soylemek gerekirse, ısmimi kucukken sevmezdim, ama buyudukce, anlamini ogrendim, ve simdi dahada cok seviyorum. Benim adim zeynep olmasaydi, ıllerde kizimin ısmini zeynep koyardim. Bide ben ’zeynep’i, zeyn0ow’a felan cevirirdim. Ama sonra duydumki mubarek ısimlerre boyle seyler yapmayin. Ve yapmiyorum artik. Ve onun ıcin ısmimi dahada cok seviyorum.

Zeynep K.

Zeynep adının en güzel adını bulmak ve neişe yaradığınıbulmaktır.

Zeynep Pınar

Merhaba ben zeynep ismim zeynep olduğu için çok mutlıyum ismimi seviyorum peygamber efendimizin kızının adı da zeynep o yüzden daha da çok seviyorum ismimin anlamı da değişik bir anlam gösteriyor.

Zeynep Yüksel

Benim adım zeynep öğrendimki adımın anlamı değerli taşlar mış çok güzel ismim varmış adımı çok beyeniyorum bana bu ismi veren babaanneme teşekkür ederim ben ve adım çok şanslıyız. Kendinize iyi bakın baayy!!11
.

Zeynep Yürek

Peygamber efendimizin kizinin isimi bence cok guzel bir isim adimin manasi mucevher, e mucevherlerde degerli birsey olduklari icin kendi adimi cok begeniyorum.

Zeynep Erkalemm..

Yaaw bide güzel isim anlamları bulun hep sallamışsınız.

Hakan Toy

Peygamber efendimizin kızının ismi ben ismimi seviyorum.

Zeynep Uyar

İsmimi çok seviyorum hem babaannemin adıda bence herkesin ismi zeynep olmalı
.

Zeynep Dursun

Bende ikinci adı kendi kendine beğenip koyanlardanım. Diğer ismim dönüş ve yıllarca ailem değiştirmek sitedi bir türlü ciddiyete döküp değiştirmedim. Fakat artık bende zeynep ismini kullanıyorum vede resmiyete dökeceğim. Fakat şunu gördüm bu ismim bana uğur mutluluk huzur ve şans geitrdi.
zeynep dönüş dilaver.
saygılarımla.

Zeynep Dönüş Dilaver

Çok güzel bir isim anlamı da kendisi gibi güzel şahsen isimim çok güzel
.

Zeynep Özkan

Merhaba ben bu ismi çok seviyorum ama bu isim zeyne(p)ve zeyne(b) iki şekilde koyulabiliniyor acaba anlam değişikliği olurmu bunu öğrenmek istiyorum çünkü bu ismin aslı (b) harfi ile olanı diye duymuştum bilgisi olan ve cevap veren olursa çok sevinirim.

Esra

Bnm ismim zeynep ismimi çok sewiorum çünkü bu isim peygamber efendimizin(s. A. V)kızının ismi çok şanslıyım ismi zeynep olan herkes daha doğrusu.

Zeynep:d

Zeynep ismi güzel isim kadına yakısan ısimlerden biri bende kızımın adını zeynep koydum iyiki koymuşum yaşasın zeynepler.

Gülüzar Karabudak

Zeynep çok gzel bir kendi ,smimi çok seviorumm =).

Zeynep Berkay

Zeynep benim annemin adı:)sefiorum zeynep ismini:).

Tuğba

Bu çok güzel ve asil bir isim. Ancak arapça dil kurallarına göre kelime kökü olarak neyin alındığına göre anlamı değişmektedir. Birçok anlamı vardır. Bunlardan biri:babasının süsü. Bir diğeri:yuvarlak hatlı,güzel kokulu,yumuşak hanım. Bir diğeri de:gül.

Zeynep Yardım

Ben ismmi çok seviyorum
bu herkese tavsiye ediyorum. Benim güzel ismmim ben şura ismimide çok seviyorum benim güzel ve canım ismmim. İki ismimide çok seviyorum.

Zeynep Şura Yılmaz

Ben ismimi çok seviyorum:).

Zeynep Karabıçak

Benm ismim zeynep son derece seviyorum ismimi ve ilerde insallah kä±zä±m olursa ismini kendi ismim olan <zeynep> koycam :)
.

Zeynep Okur