Sevim isminin anlamı

Çünki benim aşkım var sevim onu o kadar cok seviyorum ki cok gzl ama kaderi kötü
.

İbrahim Akpınar

Sevim ismini seviyormm:).

Sevim

:))sevim isminin anlamı ilk olarak:çeken kişi,cazibedir,ikincisi ’sev’ sevmekten gelir ’ im’ ise işaret, ve iz’dir. Yani kısacası sevginin izi:)bence süperr.

Sevim

Sen kendi ismine bak be melis miş iyiki adım sevim valla bin kere gurur duyuyorum ve herkesin sahip olabileceği bir isim değil şu ana kadar karşıma çok az sevim çıktı bir elin parmaklarını geçmez kafamı bozma adamakıllı konuş.

Sevim Şimşek

Sevgili saygılı ismi dünyalardan güzel melis arkadaşım kendini daha doğrusu kendi ismini kaç kuruştan sayıyorsun da sevim hanımefendilere laf söylüyosun ben her ne kadar berna süper olsamda sevimleri çok seviyorum sayıyorum isimlerinden dolayı müthiş buluyorum o yüzden kendine gel saçma sapan konuşma olur mu güzel isimli eğer sevgilin seni bi sevimle aldattıysa o sevimin suçu değil ama eğer sevgilinin adı sevimse zaten hayır gelmez boş yere kızıp durma hadi allaha emanet ol.

Berna Yoluuzunbitmekbilmez

Melis ayna gönderecem sana bana adresini versene :)) hahhaa oğul otu senii çayır çimen heaa.

Melis Bozan (sevim)

Benm adım sevim ve şimdiye kdr hiç bi yerde adımın bi benzerini görmedm. Eski bi isim fkt anlamı bence gayet hoş. Beğenmeyenler olabilir ama saygı göstermeli bence. Ben ismimdn gayet memnumum. İnsanın kendisini ayrıcalıklı hissetmesi güzel bişey.

Sevim Şimşek

Sevim çok iğrenç bi isimmm

Melis