Lila isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk İki Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Lila isminin sitemizde görüntülenme sayısı 12.704.

Lila ismi için yaptığımız ankete katılan 8 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,13.

Ziyaretçilerimizden 65 kişi Lila ismini öneriyor, 63 kişi ise önermiyor.

Lila ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Lila ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Lila ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Lila ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Lila olan önemli kişiler

Lila Downs

Ana Lila Downs Sánchez, (Telaffuz: [liˈla.da-uns]), (Doğum Tarihi: 9 eylül 1968, Tlaxiaco, Meksiko), Latin Grammy ödüllü Meksikalı latin pop şarkıcısı, besteci, söz yazarı ve oyuncudur. Kontralto sese sahip latin müziğinin en güçlü vokallerinden biri olarak kabul edilir. "Los Cadetes de Yodoyuxi" adlı bir çocuk grubunun solisti olarak 80'lerin başında müzik kariyerine başladı. 1992 yılında,o zamanlar Amerika Birleşik Devletleri ses getirmiş olan "Trova Serrana" müzik grubuna katıldı ve grup ile 1 stüdyo albüm yayınladı. 1994 yılında gruptan ayrıldı. Artık solo artist olma isteği başlamıştı ve o yıl ilk albümünü hazırlamak üzere Los Angeles'a yerleşti.

Lila Kedrova

Lila Kedrova (Rusça: Ли́ля Кедро́ва; 9 Ekim, 1918 – 16 Şubat, 2000) Akademi ödülü sahibi Rus oyuncu. 1964 yılında Zorba fimiyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı'nı almıştır. Bundan 20 sene sonra 1984'de ise bu filmdeki rolünü Zorba müzikalinde tekrarlamış ve En İyi Kadın Oyuncu dalında Tony ödülü almıştır.

Lila isminin analizi

Lila isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
İ harfi :
Kırılganlığı
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
A harfi :
Atılgan, enerjik

Lila isminin numerolojisi

Lila isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

L =
15
İ =
12
L =
15
A =
1
Toplam =
43

Lila isminin farklı yazılış biçimleri

Lila isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Lila isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.