Ece isminin anlamı

Benim adım da Ece ablamın adı da eda büyükten küçüğe yaparsak Eda Ece

Ece Özdeş

BENİM ADIM ECE ADIMDAN ÇOK MEMNUNUM VE ANLAMINI ÇOK SEVİYORUM

Ece kuru

benim adım ecenur ve ben anlamını çok seviyorum herkesede tavsiye ederim

ecenur akkeçi

Ben ece adımın anlamı sadece kraliçe güzel kadın adımıda anlamınıda çokk seviyorum
.

Ece Yeşilyaprak

Benim adım ece ben adımı cok seviyorum. Anlamınıda cok beğeniorum ve herkese öneriyorum.

Ece Lale

Benimde sevdiğimde sevdiğim kızın adı ece ondan dolayı çok seviyorum.

İlker Baş

Benim adımda ece kısa ve öz hoş bir isim. Kardeşimin adıda efe.

Ece Belenoğlu

Kardeşim olursa adına ece koyucaz. Bu ismi çok seviyorum herkese tavsiye anlamıda çok güzel.

Miraç Özkaraman

Benim adım ece nur ismimi çok seviyorum.

Ece Nur Yıldız

Benim adımda ece :d bence tavsiye derim hem kısa hemde anlamı çok anne ve babalara öneriyorum kesinlikle tabii benim yerim bambaşkaa.

Ece Açıkkol

Önemli olan isimin güzelliği modern olması vs. Gibi şeyleri değildir. İsmin manası çok önemlidir. Size tavsiyem eğer manasız manası hoş olmayan isimler koyduysanız kardeşinize çocuğunuza vs. İsmini değiştirin. Çünkü ahiret gününde sizler sorumlusunuz. Anne-baba sorumlu olduğu kadar o ismin sahibide sorumludur. Adını değiştirebilirdi çünkü. Acaba ülkemizde kullanılan en fazla isim hangisi. Erkek isimlerinden en fazla peygamberimiz(s. A. S)’in adları olmalıdır diye düşünüyorum. Bi belgselde izlemiştim yabancı müslüman bir ülkede en fazla kullanılan isin peygamberimizin adı "muhammed" kullanılıyormuş.

Banu

İsimler gıcık diye tanımlanmaz. Anlamlı ya da anlamsız diye sınıflandırabilirsiniz. Her isim de kuran’da geçmek zorunda değildir. İnsanlar isimden çok sorgulanacakları amellerini düşünsünler bence. Ece ismi de gayet hoş ve güzel bir isim.

Nil

Bence önemli olan ismin kur’andan olmasından ziyade ismin anlamıdır. Çocuğunuza hangi ismi yakıştırıyosanız o ismi koyarsınız. ECE ismide anlamıda bence gayet güzel :))

Yasemin

Lutfen boyle gicik isimler koymayalim cocuklarimiza... Sirf farkli olmak amaciyla akla fikre gelmeyen isimler koymaya calisiyoruz ama bu cok yanlis cunku o cocuklar ahirette anne-babalarina hesap soracaklar niye bana kurandan bir isim koymadiniz diye.. Lutfen aklimizi basimiza alalim ve bu dunyanin yanlis akimina kendimizi kaptirmayalim.. Allah bize yeterki saglikli sihhatli evlatlar versin yoksa koyulacak isim coktur.. Tesekkur ediyorum saygilar..

Tikko

Bu ismi öneriyorum çünkü hem anlamı güzel hem modern hemde benim adım çünkü ben çok güzel bir kızım hem huy olarak hem fizik olarak öpüldünüz.

Ece Kırdudu