Deren isminin anlamı

Ben de deren genç

Deren genç

bu olenlerın hepsi derenmı???????eğer oyleyse deren koymayın lutfen...

hatice kocairi

Benimde arkadaşımın adı deren soma dan eli yandı çok kötü ydü eli soba nın içine gimiş 1 ay a yakın okula gelemedi çook üzüldüm kendisi çook komikk

.

Sude Sönmez

Benim de ismim deren 27 yaşındayım. Yorumları okuyunca içim bi kötü oldu valla:) şaka bir yana başınız sağolsun. Değişik ve tarzı olan bir isim bence. Önerir miyim?öneririm.

Deren

Bnde kızımı kaybettim 3 yaşındaydı öleli 3 sene olduu kızımı çok özledimm.

Pelin Soysert

Benim kızım olursa ben deren koyacagım.

Adem Gokbuk

Rabbim sabırlar versin benim kızımda 11 yaşındaydı. 14 ay oldu ve onu aramadığım özlemediğim tek bir günüm bile geçmedi.

Zehra Bardakcı

Zehra hanım başınız sağ olsun bnmde kızım öldü onu mum ışığında arıyorum bebeğim hayatımın anlamı gitti yok olduu dha küçücüktü yaşındaydı ilk göz ağrımızdıı başımız sağ olsunn.

Yelda Alışır

Daha önce ki mesajda yazmamıştım ama benim kızımda geçen sene 19 ağustosda boğularak hayatını kaybetti.

Zehra Bardakcı

Bnmde kızımdı malesef kıızm okulda intehar etti çok özlüyorum onu cnm kızım tam 1sene oldu ağustosun 10nunda öldü.

Başak

Demekki deren ismi tehlikeli:d.

Yasin

Ya alla alla ne kadar tuhaf benimde arkadaşım boğularak öldü biz daha 10 yaşındayken şimdi ben 12 yaşındayım 2 sene önce deren isminde arkadaşım vardı tatile denize gitmişlerdi deren suya girmiş yüzmeyide bilmiodu boğulmuş. Cesedini 2 gün bulamamışlar ama defnedilirken gittiğimde çok feci oldumm seni çok özleediim dereen :’(.

Nuray

Benimde arkadaşımın ismiydi biz 15 yaşındayken feribota binmişti feribot ters çevrilmişti boğlumuştu yani ben kendi çocuğumun ismini bile deren koyacağım.

Sena

Benim bir arkadaşım vardı biz daha 12 yaşındayken arkadaşımı kaybettim o gündür bu gündür hiç kimseye deren ismini koymalarını istemiorum.

Yaprak

Hayatımın anlamı kızım

Zehra Bardakcı