Ayşegül isminin anlamı

ismimi seviyorum.
adı benimle aynı olan (Ayşegül) ismini herhangi bir yerde duyduğumda biranda o kişi kim diye bakıyorum ve o kişide benim gibi güler yüzlü mü diye baktığımda... evet gerçekten de benim gibi güler yüzlü kişilerle karşılaşıyorum sürekli.. demek ki benimle aynı ismi taşıyanlar genelde güler yüzlü kişiler :) ve cana yakın insanlar

ayşegül

Merhaba benim adımda aysegul benim adımı ayşegül koymalarının sebebi annemin babasının annesinin adıda ayşegülmüş onu çok seviyomuş annem ben doğuncada adıma ayşegül koynuşlar adım gibi gerçektende güler yüzlüyüm tüm tanıdıklarım beni çok severler.

Ayşegül Oruçoğlu

Aslın da güzel bi isim pek de fazla ilgilendirmez bni çünkü bnm ismim gizem semra hanıma katılmıyorum sıradan kelimesi ancak semra ismi için kullanılır zaten hiç de sewmem semra ismini ;).

Gizem

Benim adımda ayşegül ve asla sıradan bir isim deil. Semra ne demek istediğini anlıyorum. Sen damla,yağmur,sinem,ebru gibi isimleri kastediyosun. Ayşe kısmı modern olmayabilir fakat güzel bir isim ama gül kısmı yeterince ayşe ismini de modern hale getiriyor. Ben adımı çok çok seviyorum. Bazen düşünüyorum. Acaba diyorum adım ayşegül olmasaydı ne olsun isterdim. Ama bulamıyorum. Çünkü adım çok güzel ve bu isim, kendisine sahip olan her insanı öyle bir sarıyor ki. İnsan bu isimle özdeşleşiyor. Bu isim modern isim diye tutturan kişiler nedeniyle herkese nasip olmuyor maaleseff. :)ama bu isime sahip olanların benim ki çok gurur duyduğunu bilin.

Ayşegül

Semra hanım bence sıradan değil çok güsel bir isim.

Ayşegüll

Benimde adım ayşegül bende ismimden çok memnunum diğer ismimide seviyorum gözde öbür adımda allah herkese huyuna suyuna yakışan bir ad olmasını nasip etsin inş. Allah herkese analı babalı eli ayağı düzgün bir evlat verir allah hepimizin yavrusunu bağışlasın sağlıkla kavuşmayı nasip etsin allaha emanet olunuz. Almayadan yazıyorum :).

Ayşegüll

Benım ismim aysegul ben ismımden çok memnunumm ve gurur duyuyorum.

Ayşemm

Benim ismimde ayşegül ismimi çok sewiyorum heryere yakışıyor. Modernlik takıntınızın cezasını çocuklarınıza çektirmeyin bence önemli olan anlamı. Biraz düşünürseniz ne demek istediğimi herkes anlar:).

Ayşegül Kodal

Bu isim bence çok cana yakın bir isim bu isim kimin olursa işallah güler yüzlü olur (ayrıca benim soyadıma bakmayın ben kimseyi üzmem).

Ayşegül Üzer

İsmim için sıradan denilmesi hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca sıradan değil herkes bu ismi taşıyamaz allahın bi lütfu aslında isim meselesi çünkü irademiz dışında tamamen bizim dışımızda. Uzun lafın kısası ben ayşegüll ismimi çok seviyorum ve gurur duyuyorum. Ayrıca günümüzdeki şerkıların çoğu bana yazılmış :p şaka şaka herkese iy günler kızım oluysa büyüyünce :) adaşım olcakhh.

Ayşegül:)

Guzel ama cok sıradan gunumuzde daha modern isimler kullanılıyor.

Semra

Sevdamın adı: AYŞEGÜL
Gülüm Ayşem demek istiyordum ona. Umarım diyebilirim..

Hüsam

ya bu isim hakkında sadece bu iki cümle var acıklaması yada farklı anlamı varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim

Gokan Burjuva