Akgül isminin anlamı

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Akgül isminin sitemizde görüntülenme sayısı 4.695.

Akgül ismi için yaptığımız ankete katılan 10 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,40.

Ziyaretçilerimizden 40 kişi Akgül ismini öneriyor, 29 kişi ise önermiyor.

Akgül ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Akgül ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Akgül ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Akgül ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Akgül olan önemli kişiler

Bayram Akgül

Bayram Akgül (Doğum Tarihi: 1970, Adana), Adanaspor'un başkanıdır. Eğitimini Yeşilevler İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Kocayusuf Nakliye ve Fibateks Yönetim Kurulu Başkanı. TÜSİAD ve TÜGİAD üyesidir. İngilizce bilmektedir. Evli olup 2 çocuk babasıdır.

Ferman Akgül

İbrahim Ferman Akgül (25 Aralık 1979, Ankara), Türk rock grubu maNga'nın solisti. Aynı zamanda grup için şarkılar yazmakta ve bestelemektedir.

Seda Akgül

Seda Akgül (Doğum Tarihi: 17 Haziran 1971, Ankara), Türk sunucu ve akademisyendir. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

Sezar Akgül

Sezar Akgul (Doğum Tarihi: 27 Nisan 1987, Amasya) erkek serbest stil güreşçidir. 2008 yaz olimpiyatlarına katılmıştır. 2008 Avrupa Güreş Şampiyonasında bronz madalya kazanmıştır. 2009 Dünya Şampiyonasında Gümüş madalya kazanmıştır.

Taha Akgül

Taha Akgül (Doğum Tarihi: 22 Kasım 1990, Sivas), Türk serbest güreşçi. Karamaoğlu Mehmet Bey Üniversitesi'nde beden eğitimi bölümü öğrencisidir.[1] Ankara ASKİ Spor Kulübü'nün sporcusudur.

Tayfun Akgül

Prof. Dr. Tayfun Akgül (Doğum Tarihi: 1963 - İstanbul), karikatürist, akademisyen. 1980'li yıllardan beri karikatür çiziyor. Çizgileri; yurtiçinde Cumhuriyet, Bilim Teknik, Homur ve Matematik Dünyası'nda, yurtdışında "The IEEE Engineering in Medicine and Biology" adlı uluslararası dergi ile "The IEEE Region 8 Newsletter"'da Et Cetera (vesaire) adını verdiği karikatür köşesinde yayımlanmaktadır.

İzzet Akgül

İzzet Akgül (Doğum Tarihi: 28 Ocak 1982, Belçika), Türk futbolcu.

Akgül isminin analizi

Akgül isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

A harfi :
Atılgan, enerjik
K harfi :
Başarı, unvan sahibi olma
G harfi :
İnatçı kişilik, gerginlik
Ü harfi :
Başarısının sürekli engellenmesi
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma

Akgül isminin numerolojisi

Akgül isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

A =
1
K =
14
G =
8
Ü =
26
L =
15
Toplam =
64

Akgül isminin farklı yazılış biçimleri

Akgül isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Akgül isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.