Şenol isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Şenol ismini taşıyan yaklaşık 71.629 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Şenol ismi en çok kullanılan 269. isim olup, yaklaşık olarak her 1.091 kişiden biri Şenol adını taşımaktadır.

Şenol isminin sitemizde görüntülenme sayısı 7.535.

Şenol ismi için yaptığımız ankete katılan 15 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,73.

Ziyaretçilerimizden 71 kişi Şenol ismini öneriyor, 44 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 3 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Şenol ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Şenol ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Şenol ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Şenol ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Şenol olan önemli kişiler

Şenol Demirci

Şenol Demirci (Doğum Tarihi: 27 Ağustos 1980, Oberhausen ) Türk futbolcu. 2. Lig ekiplerinden Altay 'da oynamaktadır.

Şenol Karagöl

Şenol Karagöl (Doğum Tarihi: 25 Ocak 1974, Ankara), Türk futbolcu. Ünyespor'nde oynamaktadir.

Şenol Akın

Şenol Akın (Doğum Tarihi: 20 Aralık 1984, Gebze, Kocaeli), Konyaspor'da forma giymektedir.

Şenol Can

Şenol Can , (Doğum Tarihi: 3 Nisan 1983, Kırcaali, Bulgaristan), Türk futbolcu. Gaziantepspor'da oynamaktadır.

Şenol Erol

Şenol Erol (Doğum Tarihi: 10 Nisan 1981 Tarsus, Mersin) Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Güngören Belediyespor'da oynamaktadır.

Şenol Fidan

Şenol Fidan, (Doğum Tarihi: 29 Ocak 1966, İstanbul, Türkiye), Türk eski profesyonel futbolcu, antrenör ve teknik direktör. Defans mevkisinde görev yapan futolcu, Beşiktaş'ın 1989-1992 yılları arasındaki üç sene üst üste Türkiye 1. Futbol Ligi'nde şampiyon olan kadrosunda yer almıştır.

Şenol Güneş

Şenol Güneş (Doğum Tarihi: 1 Haziran 1952, Trabzon), Türk teknik direktör, eski milli kaleci ve eski Trabzonspor teknik direktörü.

Şenol Korkmaz

Şenol Korkmaz (Doğum Tarihi:12 Mart 1960) Türk yönetmen ve prodüktör. Genellikle yurtdışında klipler çeken Korkmaz, Türkiye'de adını Mercan'a çektiği "Sana Değil Kardeşine" klibi ile duyurdu. Ardından 2011 yılında Hande Yener'e çektiği Unutulmuyor klibi sayesinde adını daha geniş kitlelere duyurmayı başardı.

Şenol Ulusavaş

Şenol Ulusavaş (Doğum Tarihi:10 Kasım 1962, Eskişehir) Türk futbolcu.

Şenol Yavaş

Şenol Yavaş (Doğum Tarihi: 22 Haziran 1973, İzmir), Türk eski futbolcu. Defans mevkiinde oynamaktaydı ve Karşıyaka, Adanaspor ve Antalyaspor gibi takımlarda forma giydi.

Şenol Çorlu

Şenol Çorlu (Doğum Tarihi: 3 Aralık 1961, Ankara), eski Türk futbolcu. Fenerbahçe'de yıldızı parlamıştır. 2008-09 sezonu itibariyla Fenerbahçe futbol takımının altyapı direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Soyadı Şenol olan önemli kişiler

Armağan Şenol

Orkestra şefi ve şarkıcı olan Armağan Şenol 1928 İstanbul doğumlu olup, çocukluğunu ve gençliğini İzmir'de geçirmiştir.

Okay Şenol

Okay Şenol (1969, Kütahya), Türk tiyatro oyuncusu ve Tiyatro Alkış'ın kurucusudur.

Oktay Şenol

Oktay Şenol, (Doğum Tarihi: 1966, Kütahya) Tiyatro sanatçısı.

Parla Şenol

Parla Şenol Türk, sinema, tiyatro, reklam, seslendirme ve dizi sanatçısı. 7 Mayıs 1956 yılında İstanbul'da doğdu. Sanatçı bir ailede yetişti. Babası müzisyen Armağan Şenol,[1] onun dayısı Necdet Mahfi Ayral ve onun kızı Jeyan Mahfi Ayral Tözüm, erkek kardeşi ise müzisyen Arda Şenol'dur. Namık Kemal İlkokulunda başladığı eğitimine İtalyan Kız Orta Okulu ve Site Koleji'nde devam etti. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Dokuz yıl bale yaptı. Beş yıl solfej, bir yıl piyano dersi aldı. Bir “artist yarışması”nda ‘çocuk artistler’ kategorisinde 260 çocuk arasından oy birliği ile birinci seçildi. Böylece beş yaşında sinemaya başladı, 38 film çevirdi. 12 yaşında sinemayı bırakan sanatçı çalışmalarına ara verdi. 17 yıl şarkıcılık yaptı. Yedi tane 45’lik plak çıkardı. dört tiyatro oyununda oynadı. 1981 yılında seslendirme yapmaya başladı. İtalyanca, İngilizce, Fransızca bilen sanatçı 1983 yılında, “Profesyonel Turist Rehberi” brövesini alarak, üç dilde, sekiz yıl aralıksız turist rehberliği yaptı. Daha sonra sanat yaşamına geri dönen sanatçı 2000 yılından itibaren dizilerde oynamaya başladı. 2008 yılı sonunda Yalçın Menteş ile birlikte oynadığı Eros Pansiyon adlı komedi ile tiyatroya dönüş yaptı. 1984 yılında evlenen oyuncu, 1992 doğumlu Aras isimli bir erkek çocuğu annesidir.
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Zeliş Şenol

Zeliş Şenol ya da bilinen adıyla Zeliş veya Zel (Doğum Tarihi: 25 Mart, Lefkoşa, Kıbrıs) caz şarkıcısıdır. 2000 yılında Ersen Sururi ile müzik serüvenine başlayan Zeliş, 2003 yılından beri Lefkoşa B.Orkestrasın'da solistlik yapmaktadır. [1] KyproGenia isimli bir grup ile bir dönem çalışmıştır. Sanatçı 2004 yılında Atina'da konser vermiştir. Girne Jazz Festivali 2005'te Grammy Ödüllü Billy Paul'a back vocal'lik yapmıştır. Girne Jazz Festivali 2006'da Billy Cobham ile Girne - İstanbul - Ankara turnelerine katılmıştır. 2007 yılında Berlin'de Europalia Festival'inde konser vermiştir. Yine aynı yıl Q-Jazz ile bir dönem çalışmıştır. Kıbrıs Erovizyon Şarkı Yarışması 2009 için düzenlenen ilk 10 elemelerinde dereceye girmiştir. 2012 yılı itibariyle Salamis Bay Conti Resort Hotel'de performans sergilemektedir.
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

İsmail Şenol

İsmail Şenol, (Doğum Tarihi: 14 Temmuz 1984 [1], Karşıyaka) basketbol maçları anlatımıyla bilinen televizyon sunucusu, spor yazarıdır.

Şenol isminin analizi

Şenol isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

Ş harfi :
Çok üretken ve güçlü olma
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
N harfi :
Sağduyu
O harfi :
Gizliliği sevme
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma

Şenol isminin numerolojisi

Şenol isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

Ş =
23
E =
6
N =
17
O =
18
L =
15
Toplam =
79

Şenol isminin farklı yazılış biçimleri

Şenol isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Şenol isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.