Gülşah isminin anlamı

ismim çok güzel o yuzden herkese yani bütün gülşahlara slm

gülşah baştuğ

Çok güzel isim.

Bilal

Merhaba bnde gülşah ismimi çok seviyorum bazı isimler sıradan gülşah ismi özel bir isimdir bu arada ismin öbür anlamıda güllerin kraliçesi dir bütün gülşahlara slm.

Gülşah Günaştı

Benim adımda qülşah adımı çok seviyorum adımın anlamı güllerin şahı demek ve gülşahlar çok akıllı cekici zeki ne istediğini bilen etrafındakileri iyi gözlemleyen olaylara tarafsız kalmayan neşe dolu sevimli kişilerdir ki ben böyleyim o yüzden sözylüyorum:):).

Gülşah Avcı

Benim adımda gülşah ismimi çok beyeniyorum bütün annelerede öneriyorum. Ama o kadar şanslı değiliz. Ama anlamımızda çok güzel gül dalı güllerin kraliçesi benden de bütün gülşahlara slm lar :) :).

Gülşah Ereğli

Merhaba benim adımda gülşah gerçekten gülşahın anlamı çok güzel bütün gülşahlara slm gerçektende adımız çok güzel.

Gülşah Alpay

Slm benim adımda gülşah gerçekten gülşah ismi çok güzel bu gününe kadar güllerin şahı olarak biliyordum isimim anlamını ama şimdi bir diğer anlamınıda öğrendim. Bana görede gülşahlar biraz şanşsız oluyor bende şanssız bir kızın.

Gülşah Bayram

Bütün gülşahlara selam benimde adım gülşah gerçekten adımız çok güzel :).

Gülşah

Gülşahın anlamı gerçekten çok güsel güllerin kraliçesi anlamına geldiğinide duymuştum fakat benim sewgilime asılan bi gülşah wardı çok uyuz salak bi kızdı oo bu ismi kirletiyo taşıyamıyo bence =)=) ismi gülşah olanlara acıyorum wallahi yazık yaa oo kızla aynı isimdeler kızın tipi bile kayık zaten :p:p.

Esra

Bnim adımda gülşah doğrusu ismimden çok memnunum tavsiye ederim ama herkes yapmasın sonra bildiğimiz adlara dönüşür böyle daha ii.

Gülşah Koç

Biz gülşahlar genelde normal insanları severiz çılgın olmayacak iyi güzel anlayışlı.

Gülşah

Benimde adım gülşah açıkçası bugüne kadar adımın anlamını güllerin şahı güllerin en güzeli olarak biliyodum ama bugün bi şey daha öğrendim bir diğer anlamıda masal kadınmış valla öyleyizdir=)).

Gülşah Gül

Gülşah ismi herkese nasip olmaz. Bu isimdeki kızlar genellikle sarışın, gamzeli olurlar ve çok güzel gülümsemeleri vardır ayrıca biraz da havalıdırlar ki normaldir; güzel oldukları için bnm araştırmalarım bunu gösteriyor çünkü eşimin adı gülşah :).

Onur Aydın

Gayet güzel bir isim o isim ona nasip kılınmış bizim yorum yapmamıza bile gerek yok.

Emir Emircan

Benim adım gayette memnunum tavsiyede ederim.

Gülşahh