Sidelya isminin anlamı

Sidelya isminin anlamı

Cennette açan çiçek

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Sidelya isminin sitemizde görüntülenme sayısı 66.131.

Sidelya ismi için yaptığımız ankete katılan 125 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,75.

Ziyaretçilerimizden 653 kişi Sidelya ismini öneriyor, 145 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 72 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Sidelya ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Sidelya ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Biz Hollanda'da yasiyoruz. Kizim 3 yasinda, adini Sidelya koymamizi dayisiyla yengesi istedi. Biz Ceylin koyacaktik, son anda anlaminin iyi olmadigini ogrenmisler. 'Abla Sidelya koy, kimsede yok' dediler. Bizde zaten özel, cok duyulmamis bir isim ariyorduk. Her ne kadar kökenini bilmesekte Sidelya koymaya karar verdik... Tuana Sidelya yazdirdik birbirini tamamladigi icin. Yanliz herkez yabanci isim saniyor, ama ben pisman degilim bu ismi cok seviyorum! Bu kadar kiside oldugunuda ilk kez görüyorum.

Gülay Düzgören-Fis

Su an şoktayim. Hamile degilim ama eger ileride kizim olursa kesin sidelya koyacam diyordum. Meger düsündügüm kadar nadir bir isim degilmiş. Bir oglum var "yuşa" eh kizkardeşinide "sidelya" yakişir diye düsünüyordum:)allah’im hayirli evlatlar versin.

Hatice

Bu ismi ben çhoq seviyorum ve bu isim yeğenimşn ismi olaca kbu ismi beğenmemin sebebi yengemin suçu çünkü o da bu ismi choq benğeniyor ve inşallah güzel bir kız olur bu arada bne 13 yaşındayım
.

Eyüp Ahmet Köse

Benim sewqilimin ismi bu ismi hiç birşeye deişmem biricik aşkım benim isminle qurur duy seni sewiyorum.

Muhammet Emin Cenk

Benim yeğenim olcak adını sidelya koymak istiyorum bu sidelya ismi cennete açan bir çiçek olduğunu biliyowrum bu ismi çok beğeniyorum.

Eyüp Ahmet Köse

Benim kızımın adı sidelya, adı gibi çiçek kızım, ayrıca sağ dizindede gül var, yani adını yansıtıyor. Her ne kadar telaffuzu zor olsada, herkes ismini söylediğimde önce "ne" desede ben kızımın adını ve anlamını çok beğeniyorum.

Şerife Kurt

Ben 4,5aylık hamileyim kızım olucak bu ismi daha bir sene önce yine internette arştırırken buldum ve çok hoşuma gitti,cennette açan çiçek demkmiş anlmını duyunca dahda çok sevdim ve allah kismet edrse 25nisanda kızım sidelya dünyaya gelicek,annesi dünyada irçiçek,kızımda cennette bir çiçek olsun dedim,kime söylediysem herkes çok beğendi,hem pek herkeste olmayan bir isim.

Yasemin Obut

Benimde güzeler güzeli kizim dünyaya geldi ve adinida sidelya koyduk. Kim bu ismi duyduysa cok ama cok beyeniyorlar. Benimde cok hosuma gidiyor herkese öneriyorum.

Ezgi

Benimde güzeler güzeli kizim dünyaya geldi ve adinida sidelya koyduk. Kim bu ismi duyduysa cok ama cok beyeniyorlar. Benimde cok hosuma gidiyor herkese öneriyorum.

Ezgi

Benim bildiğim kadarıyla anlamı cennet çiçeği
yegenim için bu ismi buldum pek beğenmediler ama kızım olursa kaçarı yok koyucam inş.

Duygu Altun

Tüm Yorumlar

Ziyaretçilerimizin bu isim hakkında belirttiği düşüncelerin geri kalanını görmek için lütfen linke tıklayın.

Sidelya ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Sidelya ismini taşıyan önemli şahsiyetler hakkında bilgiye ulaşamadık. Yardımcı olmak isterseniz, Ünlü Ekle sekmesinden bize yardımcı olabilirsiniz.

Sidelya isminin analizi

Sidelya isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

S harfi :
Hayalperestlik
İ harfi :
Kırılganlığı
D harfi :
Üstün güçlere sahipliği
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
Y harfi :
Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşamak
A harfi :
Atılgan, enerjik

Sidelya isminin numerolojisi

Sidelya isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

S =
22
İ =
12
D =
5
E =
6
L =
15
Y =
28
A =
1
Toplam =
89

Sidelya isminin farklı yazılış biçimleri

Sidelya isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Sidelya isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.