Almina isminin anlamı

Kızıl elma almila/almula isimlerinin anlamıdır. Kesinlikle almina değil. Zaten bildiğim kadarıyla minanın billur,cam,gökyüzü gibi anlamları var. Yani al elma olması mümkün değil

ayça

almina lina açelya ve betül isimleri çok güzel.aynı zamanda anlamlarıda öyledir.14 yaşındayım benim adım elif değil ama ismimde anlamıda süper.

elif su demir

almina köken olarak da türkçe bir isim ve kızıl elma anlamına gelir. eskiden türk hakanlar kız çocuğu olduğu zaman almina ismini verirmiş. yani almina eski türk toplumunda prenseslere verilen isimdir. soylu ve güzel anlamına da gelir. bozkurt efsanesinde geçer.

şevket güneş

Almina tek deimle cok güzel ve anlamlı herkesın gunu umutlu ve mutlu olsun ısımım emre.

Emre Kılıçaslan

Almina isminin anlamı arabistan da bulunan mina dağının zirvesinde yetişen kırmızı bi çiçektir ve arap kökenli bi isimdir.

Okan Sevgin

Bencede bnm ismim çooq güzel daha önce hiç bu çiçeği gören varmı diğer ismimde buse anlamıda öpücük bnde anlamlarmı çooq seviorm!!.

Alm!na

Benim 1. İsmim izel dürüst kimse demek,2. Adım ecem kralicem demek adlarımı cok sewiorum.

İzel Ecem Bıyıkoğlu

Bu isim yunan kökenli we anlamıda çiçek, çiçek güzeli demk ayrıca bu çiçeğin sadece mina dağında bulunduğu söleniyor. Bnce çok gzl bir isim sosyete ismi diyenler için bnce onlara öle geliyo.

Tuğba **

Bence benim adım çok guzel anlamıda bir çiçek demek.

Almina ıldırar

Luttfen almina isminin anlamini bilen birileri bana yazsin dini bir anlami varmi hoscakalin.

Sasine Aslan

Benim yaşım aslında küçük ama eskiden en sevdiyim isim buydu ama gerçek anlamı sitenizdeki deyil galba şimdi ensevdiyim kız ismi naz ada ve azra erkek ismiyse ali emre ege.

Irmak Bilgin