Tusem isminin anlamı

Benim kizimin ismide tusem severek bu ismi verdim herkese tavsiye ederim cunki fazla rastlanmiyor.

mehtap

benim kızımın ismide tusem çok seviyorum bu ismi

ferdane acar

Tusem çok güzel bir isim bende yegenime bu ismi verdim
.

İlknur Akbaş

5 aylık kızımızın ismi tusem. Sadece anlamından etkilenerek koyduk. Ayrıca babamın ismi de mesut. Mesut’un tersi olduğunun farkına ismi koyduktan sonra vardık. Çok tatlı bir kızım var. Ve biz onu çok seviyoruz. Ayrıca mümkünse fazla kimse koymasın. Kızımın isminin sıradanlaşmasını istemiyorum.

Habibe--ali

İsmimin tusem olmasını çok isterdim. Kulağa hoş geliyor.

вυѕяα ηυя

Benimde nickim tusem benimde kızım olsa bende adını tusem koyarım. Banada sen kızmısın diyorlar aslında adımın tersi birde tusem in anlamını cennette yetiştiği söylenen tuğba ağacının meyvası olarak biliyorum.

Mesut Aydın

Bnmde ism mesut genellkle sanal almde tusem olarak tanılırım ondan dolayı tüm nicklerim tusem dir ama tusem isminn mesut’un tersi olarak kabl leniyorm kız ism olarak çekmiyorm güzl ism kıza yakışır ama işte soranda bana sn kızmısın diyor cahall iştee gözleri tersden okumuyor bnmde kızm olrsa inşllah bnde tusem koyarım :).

мЄЅцЂ ąŶĎıЛ

Tuğsem in anlamıda baştacı demekmiş. İsteyen tuğsem de koyabilir.

Lal

Tusem ismi hoşuma giden bir isim. Anlamı güzel ve eşimin ismi de mesut. Tersten okunuşu yani. Ama zor söylenen bi isim sanki. Herkes ortada ğ harfi var mı diye sorcak. Çocuk zorlanır mı acaba ilerde diye korkuyorum.

Neşe Öztürk

Tusem güzel ve anlamlı bir isim benim 4 yaşında bir kızım var adı tusem ve aynı zamanda eşimin yani babasının ismi mesut, mesut un tersden okunuşuda tusem dir arkadaşlar ve ben burdan esinlenmiştim daha sonrada manası olduğunu öğrenince çok sevinmiştim. Çok seviyorum kızımı ve ismini farklı dikkat çekici benim eserimm.

Tuğba Yenilmez

Bence güzel bir o kadar anlamlı bir isim.

Cuma Uzunoğlu

Bence harikanında ötesinde bir isim (tusem) kız çocuğuma inşallah 3 ay sonra koyacağız. Harika bir isim.

Erdal Erfidan

Mukkemmelin ötesınde bir isim bence.

Kemal Duman

Ben 18 yaşında bir erkeğim ve iki yıllık bir sevgilim var biz geçen seneden beri karar verdik kız çocuğumuz olursa diye tusem koyacaz diye herkeze tafsiye ederim.

Tusem İsmail Merve

Tusem ismi çok güzel ve farklı bir isim ayrıca kulağa çok hoş geliyor ondan tavsiye ederim.

Tusem Cemile

Tusem benim kizimin adi 2 yasinda su an.

Yasemin

Bu isim benim ismim oduğu için değil güzel bir isim olduğu için öneriyorum

Tusem Filiz

Bilmem farkındamısınız ama bu bir TUS (Tıpta uzmanlık Sınavı) dershanesinin ismidir. Tüm herkesin aklına dersane gelir, haberiniz olsun. Benden uyarması

İsmail Korkut