Hazel isminin anlamı

Hazel kürt ismimi?

Ayşe altaş

Hazel ismini wattpad daki solucan kitabında duymuştum. Bence çok hoş ve kulağa güzel gelen bi isim.

Rüveyda satılmış

Birtanecik prensesim kızımın ismini Hazel Nisa koydum. Hazel, Kur'an da Kureyş suresinde "..Felya'büdû rabbe hâzelbeyt.." de geçtiğinden esinlenmiştim. Çok güzel ve sık kullanılmayan bir isim.

Dilek

Hazel ismi elbetteki Kuranı Kerimde geçiyor .

HAZEL SARIGÖZ

Ewet kızlar süpersiniz yorumlarda güzel ismimiz gerçekte çok anlamlı ve güzel. Size katılıyorum ve yorumumu eklemek istiyorum önemli olan isim degil insanı kaderidir ve o isme laik olabilmektir.

Hazel Kılıç

İsmime bayılıyorum zaten herkes bayılıyor. Herkes adımın anlamını soruyor adımın anlamı:yaratılan en güzel şey ,işaret bırakan sevilen insan.

Hazel Çağan

Hazel isimlere sahip olanlara merhaba böyle bir isme sahip olduğumuz için sevinç duymalıyız
sevgili arkadaşlar.

Hazel Gündüz

Slm herkese benım ıkı ısmım var annem oyle koymus ama kucüklügümden berı hazeli daha cok sevıyorumve kullanıyorum. Bence nadır ve kulaga cok hos gelen bı ısım. Bende bı gun bı kızım olursa ısmını hazel koymayı dusunuyomm. Tum hazeller adları gıbı güzel yasasın ınsallahh.

Rüveyda Hazel Sökmen

Bnde adımdan memnunum nadir olduğu için seviyorm anlamını bilmiodm yeni öğrendm güzelmş selam hazellr.

Hazel Özkan

İsmimi çok beyeniyorum herkezte olmaması duyulduğu zamanda kulağa hoş gelip beyenilmesi çok hoşuma gidiyor herkez kullanmasın duyulduğunda şaşkınlık yapmaya devam etsin:).

Hazel Bağçivan

Keşke böyle sevmeseydim aglıyorum caresiz.

Koray Macar

Sizce en çok kullanılan ve sevilen isimler nelerdir.

Fatma Kurt

Benim adım hazel 4 de gidiyorum ingilizcede adım fındık ve ingilicem çok iyi sınavdan70 aldım diger arkadailarım kötü not aldı tek bir kişi haricindeki.

Hazel Açıksöz

Bemin adımda hazel dedemin annesnin adıymış anlamını bilmiodm yazanlara teşkkür ederm.

Hazel Tunç

İşaret bırakan sevilen insan anlamındadır. Bence anlamı cok iyi e doğruu.

Hazel Tutkunu

Belki hepiniz kendinizi çok özel buluyorsunuz ama inanın hiçbiriniz benim kadar özel ve güzel olamassınız bu arada şunuda belirtmek istiyorum hazelin anlamı fındık ağacıdır bilmeyenlere duyrulur hoşçakalın hazeller.

Hazel D.

Hiç biriniz benim kadar güzel ve saf olamassınız ben sade güzelliğimle ve ismimle ünlüyüm hıh papucumun kısları.

Hazel Sancaktu

Adımı çok seviyorum. Ve çok beğeniyom. İlki annem ve babam böyle güzel koymuşlar. Herkes bu isme bayılıyorlar. Beğeniyorlar. Anlamı işaret sevilen insan anlamındadır. Seni seviyorum aşkım.

Hazel Günay

Benim adımda hazel bende fındık olarak biliyodum bide ingilizcede ela olarak biliyodum adımı cok seviyorum kımsede yok okulda tekim:d hocalar anlamını soruyolardı öğrendim artık söyleyebilirim:d.

Hazel

Benim sefqiilimin ismi yani daha doqrusu sefdiqiminn onu coq sefiyomm hazelimm ya bide hazel halaç nerelisin bende engin hallaç:d:d.

Engin Hallaç

Çook sacma anlamlar ya abari biras uzan ve anlamlı bişey olsun :s
.

Hazal

Bnm ismimden çok nadir bulunuyo bn ismimi sevmiyordum ama artk seviom herkes çok değişik ilğinç ve güzel olduğunu sölüo:d:).

Hazel

Yha bnde ısmımden cok memnunum ısmımın cok az ve nadır bulundugunu snıyodum ama ne kdr cok hazel vvrmıs bole :d sızınle tanısmak ısterım dıger hazeller. D.

Hazel Özen

Bende ismimi çok seviyorum.
1- farsça yasaklayan mani olan
2- ingilizce: gözde ela ve fındık ezmesi
3- almanca: fındık ve fındık ezmesi
4- sevilen insan anlamları vardır.

herkes kızına bu ismi koysun :).

Hazel Şirin

Bnm ismimde hazel adımı çok seviorum çünkü ender buşunan bir isim ama ben hep hazel isminin anlamını fındık olarak biliodum;).

Hazel Bilgili