Hatice isminin anlamı

Benim ismim de hatice ve ben ismimi çok seviyorum

hatice çolak

Benim ismim de hatice ve ben ismimi çok seviyorum

hatice çolak

hemde evın bereketi anlamına geliyor diye duymuştum :)

hatice

Ben hatice ismini çok seviyorum

Kübra Genç

bence güzel isim...

muhammed atan

bence hatice ismi çok güzel benim ismim de hatice ama arkadaşlarım dalga geçtiği için sude ismini kullnnıyorum

hadice sude demir

'H'ANGİ ENGELİN GÜCÜ YETER 'A'RAMIZA GİRMEYE 'T'UTUNURUM SIMSIKI 'İ'NCECİK GÜZEL ELLERİNE 'C'EVABI VERİRİM 'E'NGEL OLMAK İSTEYEN HERKESE SEVİYORUM SENİ 'HATİCE' HEMDE ÖLESİYE Senin o güzel gözlrine o bakışına ölürüm ben aşkımm

EMRAH KAYACAN

Bence hatice ismi cok güzel çünkü aşkımın ismi aşkımın.

Serkan Yalcın

Bence çok güzel bir isim yani bu anlam nasıl diyim harika dolu bir anlam annemin ismide hatice anem de böyle düşünüyor.

Dilara Bostaş

Benim ismimde hatice ben ismimi çok seviyorum çünkü bana peygamber efendimizin ilk eşi hatice anamızdan geldi bu isim sevilmezmi inşallah arkadaşlar ismimize layik bi müslüman olalım.

Hatice Çetin

İsmimi çok seviyorum hem ismim kuranı kerimde’de geçiyor.

Hatice Turan

Benim annemin ismi.

Aynur Türkmen

Bencede hatice ismi çok güzel bir isim bn 14 yaşımdayım ama adımı çok seviyorum.

Hatice Ersoy

Selam aleykum. Hatice ismini beğenmeyenler bu ismin nerden geldiğine bi baksınlar lütfen. Kişilere kızıpda isme laf etmeyelim. Taşımasını biilene her güzel isim bi hediyedir. Allah hatice ismini taşıyabilenlerden eylesin inşallah. Hatice ikra b.

Hatice İkra

Hatice ismi gerçekten de kulağa hoş gelen kibar bir isim benim ismimde hatice ismimle gurur duyuyorum benim ismimi annem koymuş babannemin ve annemin kardeşinin ismini taşıyorum dini anlam taşıdığı için ismimi seviyorum.

Hatice Gezgin

16. 11. 2008 htc arkadaşım yorumunu okuyunca bende yorum yapmak istedim valla:) kesinlikle katılıyorum söylediklerine. Fransız bir arkadaşımdan ismimi duyduktan sonra aslında adımın nekadar sevimli olduğunu anladım. Kulakta çok hoş bi etki bırakıyor; tabi söyleyenin nezaketine bağlı:)kaba bişekilde söylendiğinde sadece söyleyenin telafuzunu ortaya koyan büyülü bir isim.

Hatic€

Bence hatice ismi çok güzel bazıları beğenmez ama çok güzel bi isim bir de hem benim annemin bide arkadaşımın ismidir hatice ismi meraba ben zeynep.

Zeynep Uslu

Adım süper adımı cook seviyorum anneannemin adı bence sizde adınızı sevin.

Hatice Altın

Selam arkadaşlar benim adım hatice ismimi çook beğeniyorum bunu çünkü bana babam koydu.

Hatice Çiftçi

Hatice ismi bence güzel. Farklı şekillerde kombine edilebilir. H. T. C gibi. İnternette özellikle. Önceleri bende adımı sevmezdim. Fakat şimdi çok hoşuma gidiyor. Hatiç diye kısaltılmasına sinir olurdum. Ama artık kulağımda hoş bir tınısı var. Hatce denmesi halen sinir sebebi çünkü adım bu değil. Adım ha-ti-ce. Dalga geçecek başka konu olamyınca adınıza sarıyorlar. Tüm hatice’ler adınıza sahip çıkın ve kendinizle gurur duyun. Nedenini biliyorsunuz. !.

H.t.c

Ben geçenki yazdığım yorumumu değiştirmek istiyorum ismimin nihal falan olmasını istemiyorum o zamanlar nihal ismine bayılıyordum şimdide bu ismi seviyorum ama hatice kendi ismim daha güzel yorumum bu kadar.

Hatice Yüzlek

Ben kendı ısmımı beğenıyorum (hemde çok)beğenmeyenler beğenmesse beğenmesınn(çokta tınn) umrumda diil kendı isimlerine baksınlarr.

Hatice Nergiz

Benım ısmım hatice bu ismi beğenmeyenler olabılır kendı zevkleridirr ama benım ismim çok güsel.

Hatice Nergiz

Hatice ismini pek begenmiyorum.

Esra

Bnce güzel bir isim değil.

Simay Okay