Ela isminin anlamı

oğlumun ismini buradan fikir alarak Eymen koymuştuk. şuan 5 yaşında çokta beğeniyoruz. kızımız şuan 5 aylık allahın izniyle doğduğunda kızımızın adını Ela koymayı düşünüyoruz. kulağa çok hoş geliyor ve çok kibar bir isim teşekkürler isimarşivi.com

serhat

Benim adım ELA bu arada ELA ismi kuran da geçiyor ve ben kendi ismimden çok mutluyum

Ela uluğ

ben 14 yaşındayım adım elanur hentbolcuyum adımın anlamını taşıyorum adımı çok seviyorum .

elanur şahin

Allahın izniyle 5 ay sonra kızım olcam ela ismini çok beyeniyorum kızıma bu ismi koyacagım. Bence çok marjinal bir isim hem kuranda geçiyor tavsiye derim herkese.

Barış Andıç

Benim bitanecik kızımın adıda ela iyikide kızıma ela ismini koynuşum çok yakışıyo kızımı çok seviyorum. Kızım benim herşeyim.

Serra Uysal

Benim iki ismim var ikisinide çok seviyorum herkesin ismi çok güzel.

Hazal Ela Ateş

Bence çok güzel bir isim ve bende kızıma bu ismi koymayı düşünüyorum ama aşağıda bir arkadaş adının ela olup bu ismi beğenmediğini söylüyo nedenacaba.

Ebru

Çok sevimli bir isim. Ela deyince aklıma ela gözlü hoş bir bayan geliyor.

Kumsal

Bitanecikk kardeşimin ismini ben koydum harika bi isim.

ırmak Avcı

Benim de yakında bir kızım olacak bu ismi çok beğeniyorum ama biz yurtdışında yaşıyoruz ve bu ismi nasıl telaffuz edecklerini merak ediyorum, böyle bir tecrübesi olan var mı? tşk.

Elif

Ela cok dogal ve olqun bir isim. Kulaqa da cok hoş qeliyo anne baba adaylarına kesinlikle tavsiye ederim.

Ebru

Ela benim aşkımın adı yani kuzenimin yanlış anlaşılmasın bu isim benim en sewdiim isim çok güzel bir isim bence bu isimi taşıyan kişi benim için çok değerli o benim hayatımın anlamı bu isim benim için çok ama çok değerli.

Eftalia Naz

Süper bir issim yaa kızım olunca asdını ela koyucam.

Elif Kara

Ayy çok güzel bir isim yaa kızımın ismi kesinlikle naz ela olcak.

Beren

Şuan 7 aylık hamileyim. Bir kızımız olucak. İsim seçmekte zorlanıyodum. Kayınvalidemin fikrini almak istedim. Elanur ismini beğendiğini söledi. Eşimle benimde hoşuma gitti. Kızımın ismi elanur olucak inşallah.

Zeynep İpşir

Çok güzel isismm ikinci bi ismi naz olarak düşünebilirsiniz.

Yasemin Nur

’ela’ hımm bencede çok güzel bi isim. Bi kızım olacak ve adını ela koymayı düşünüyorum ama bazende tereddüt ediyorum iki ismi falan olsun mu diye, belki elayı beğenmez onu kullanır. Ama ikinci isim hakkında bir fikrim yok. Fikir arkadaşlar?:(.

Elif

ıki hafta önce dunyamiza kucuk bir prenses geldi esim ve ben kucuk bebegimizin ismini elanur koyduk. Cok guzel bir duygu tatmaniz gerek.

Saliha

Annem adımı ela altın adında bir sanatçıdan esinlenerek koymus. Hem telafuzu kolay hem de kulaga hos geliyor. Ayrıca gözlerim de ela oldugu için adımla görüntüm inanılmaz bir bütünlük içinde :).

Ela

Keşke benim adım da ela olsaydı ama elanur. :s.

Elanur

Güzel ismim varmış. Ender rastlanan isimlerden. Herkes çok beğeniyor.

Ela

Gülten dayıoğlu’nun sekizinci renk adlı romanında adı geçen psikolojisi bozuk kız. Adını bir aşk hikayesinden almıştır ve "ela" aynı zamanda rumcada "gel" anlamındadır (alıntı).
kökeni rumca yada yunanca.

Eva

İsmimden çok memnunum sade ve populer. Herkes bayılıyor.

Ela

Kızımızın adıda ela naz çok seviyoruz bu ismi herkes çok değişik buluyo. Çok beğeniyolar. Kızımızı çok seviyoruz. Şimdi 11 aylık.

Havva Dilaver Çıkla

Çok zarif isim.

Murat