Cemre isminin anlamı

Benim adımda Cemre aslında ismimi seviyorum fakat anlamı ateş topu demek ve bu çok rahatsız edici

Cemre

Arkadaşlarım benim adım cekmımre oluşuna da lga geçiyolar ama benim adım cemre oluşuna mutluyum. O yüzden kafama hiç takmıyorum o yüzden den sizde talmayın. Hem ne demişlööer güzel söz söz söyle.
Vurur yüze ifadesi Cemre ismi bitanesi

cemre gün

Benim ikici ismim cemre ve ismimden de gerçekten mutluyum. anlamının kor ateş olması kötü bir şey değil. bazı insanların sıcakkanlı biri olduğunuzu da simgeleyebilir. aslında cemrenin anlamı tamamen bu değil. başka bir sitede deneyin kesinlikle başka bir şey yazar. bu yüzden adınızın anlamını siz belirleyin kişiliğiniz hangi anlama uyuyorsa mesela. sevgilerle kalın

elif cemre ...

arkadaşlar benimde adım cemre ve adımın cemre oluşu canımı cok sıkıyor çünkü manası kor ateş olan cehennemi andıran bir isim o kişiye nasıl huzur verir::

cemre gün

Cemre ismini çok beğendim ya anlamıda var. Seviyorum böyle anlamlı isimleri. İnşallah ilerde bir kızım olura cemreyi düşünücem.

Nurgül Erdoğan

Cemre ismi bence çok güzel keşke benim isimde cemre olsaydı.

Melis Çobanoğlu

Benim adımda cemre ismimi ve anlamını çok seviyorum ismimin anlamı ateş topu imiş ben şu an 10 yaşındayım ve 10 yıldır cemre ismini taşıdığım için çok mutluyum.

Cemre Güher Görgü

Benim kızımın adı da cemre
kızım olursa adını cemre koyarım diye daha evlenmeden önce karar vermiştim. İyikide cemre koymuşum. Çünkü bu isim kızıma çok yakışıyor.

Asiye Öztürk

Bu ismi ilk duyduğum zaman oldukça ilginç bulmuştum, çünkü allahın istanbulunda şans eseri bir kızın yanında bulmuştum kendimi miniaturk çıkışında. İlk başta anlamadım, sonradan anladım. Yeşil gözleri ile izmirli bir kızım ben diyordu adeta. Bir projem daha olsa da 3-5 saniye de olsa görebilseydim.

D.t.

İsmimi çok ama çok seviyorum iyikide ismim cemre ismi cemre olmayanlar çatlasında patlasın:d.

Cemre Kılıçoğlu

Bu isim Erkek/Kız olarak bu siteye koyulmalı. Çünkü hem erkek hem de kız ismidir.

Cemre Karakaya