Cemile isminin anlamı

Anlamını anlamadım.

Cemile Etik

Siteyi çok beğendim başarıların devamını dilrim.

Ezgi Özten

Aslında çocukken ismimi hiç beğenmezdim anlamını öğrendikten sonra sevmeye başladım kadın,hoş ismimin anlamını da tam olrak yansıttığımı düşünüyorum. Bizim çevrede cemile isminin yok denecek kadar az olmasıda daha bi güzel.

Cemile Ak.

{ cemile } benim adımda cemile aslında hep anneme ve babama demişimdir niye cemile koydunuz die :) annemde derki anneannen gazeteden buldu bizde koyduk dedi :) inanırmısınız. Bizim evde şu an 5 tane cemile vardır. :) ben görümce kızı kayınvalide elti derken 5 tane cemile olmuşuz:) ama bazen düşününce qüzel isim olduğunu düşünüyorum niye derseniz bizlere önemli olan gerçek dünyadaki anlamı deqilmi sizce ewt bizim eqe bölqesinde cemile isilmeri yoqun bulanmaktadır eminin cemile isimli bayanlarda benim düşündüqümü düşünüyodur. Neyse benim yorumum bu kadar şimdilik pai:).

Berce Eges

Benim adım da cemile ve anlamını da söylenişini de severim. Hem adına birçok türkü yazılmış (bazen komik de gelse cemile türküsü, türkü filmini izleyenler hak verir) hem de cengiz aytmatovun kitabıdır. "en güzel aşk hikayesi" olarak tanınır dünyada. Denizli (ege) civarında çok kullanılan isimlerdendir. Bir anlamı da hoşa gitmek için yapılan gönül alıcı davranış bir tür cilve sayılabilir :)).

Cemile Cemile

Bu site çook güzel çok eylenceli ve güzel.

Cemile Aşık