Kullanma Kılavuzu

22 Eyl, 2014

Kullanma Kılavuzu

Kullanma Kılavuzu

Bu Kılavuz size bu sitede aradığınız bilgiye ulaşmak bakımından yardımcı olacaktır. Bu bölümde aradığınız isim hakkında nasıl bilgi alabileceğinizden , yorum yapmak istediğiniz isim için nasıl yorum yapabileceğinize kadar herşeyi bulabilirsiniz.

Hakkında bilgi almak istediğiniz bir isim için, ilk yapmanız gereken sitemizin her sayfasında ve sol kısmında bulunan "ARAMA KUTUSU" alanındaki metin kutusuna bilgi almak istediğiniz adı doğru bir şekilde yazarak "İsim Ara" Düğmesine basmaktır. İkinci seçenek ise yine sol taraftaki "ANA MENU" den İsimler bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan bilgi almak istediğiniz ismin sahip olduğu ilk harfin bağlantısına tıklayarak gelen sayfadan yine isminizin direk bağlantısına ulaşabilir ve karşınıza gelen yeni sayfa da o isim üzerinde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İlgilendiğiniz isime yorum eklemek için ise,ilgili isimin sayfasında "Yorum Yap" bağlantısına tıklayarak gelen yeni pencerede bu isim hakkındaki düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

İsimler hakkındaki ilginç istatistiklere ise yine bu sitede sık sık kulanacağınızı umduğumuz sol menüden İsim İstatistikleri adlı bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bize ulaştırmak istediğiniz düşünce,eleştiri,yorum,tebrik veya istek mesajlarınızı sol menüdeki "iletişim" bağlantısına tıklayarak gelen sayfadaki alanları dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra bize ulaştırabilirsiniz.