Özkök isminin anlamı

Özkök isminin anlamı

1. Esas, temel, kaynak. 2. Neslin geldiği soy ağacı.

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son İki Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Özkök isminin sitemizde görüntülenme sayısı 2.653.

Ziyaretçilerimizden 14 kişi Özkök ismini öneriyor, 16 kişi ise önermiyor.

Özkök ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Özkök ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Özkök ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Özkök ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Özkök olan önemli kişiler

Gökhan Özkök

Gökhan Özkök, 1969 İstanbul doğumlu profesyonel bir ney yapım ustasıdır. Üretmiş olduğu neyler Türkiye'de ve dış ülkelerde birçok ney sanatçısı tarafından tercih edilmektedir. Geleneksel Ney yapımını üstad neyzen Niyazi Sayın'dan meşk ederek öğrenmiştir. Bugünlere kadar 4000'den fazla Ney üretmiştir ve tüm Neyleri secerelidir, kayıtlarını tutmaktadır. Temiz işçiliği, akord hassasiyeti ve mükemmel ses tonlarıyla ürettiği Neylerle tanınır.

Hilmi Özkök

28. Motorlu Piyade Tümeni
7. Kolordu
1. Ordu

Lütfi Özkök

Lütfi Özkök (Doğum Tarihi: 15 Mart 1922/1923[1][2], İstanbul), İsveç'te yaşayan Türk fotoğrafçı, şair ve çevirmen. Nobel Edebiyat Ödülü almış yazarların portrelerini çekmesiyle bilinir.
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Memed Onur Özkök

Memed Onur Özkök Ocak 2007 1 Temmuz 1978 tarihinde Uşak'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamlamıştır. Sırasıyla Uşak Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve Uşak Anadolu Lisesi (UAL)'nde öğrenim gördü. Liseyi bitirdiğinde, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. Bu bölüme bir süre devam edip bıraktı. 1998-2000 yılları arasında Ferhan Şensoy'un Nöbetçi Tiyatro için açtığı sınavı kazanarak, iki yıl, Ortaoyuncular'ın alt grubu olan Nöbetçi Tiyatro'da yer aldı. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı (Tiyatro) Dramatik Yazarlık bölümünü kazanıp, bölümden 2004 yılında birincilikle mezun olmuştur. İstanbul'da yaşamaya başlayan yazar, bir müddet Mahinur Ergun'un asistanlığını yapmış ve bu dönemde " Haziran Gecesi" adlı dizide ikinci yazar olarak yer almıştır.

Ertuğrul Özkök

Ertuğrul Özkök (Doğum Tarihi: 4 Ağustos 1947,[1] İzmir), yaklaşık 20 yıl boyunca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapan Türk gazeteci ve akademisyendir. Hâlen Doğan Yayın Holding yönetim kurulu üyesi ve yürütme komitesi başkan yardımcısı olan Özkök, Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmenliğine son vermiştir.

İpek Özkök

İpek Özkök, ( 19 Temmuz 1982, İstanbul) Türk oyuncu ve manken.

Özkök isminin analizi

Özkök isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

Ö harfi :
İçine kapalılık
Z harfi :
Bilimsel bakış açısı, okumayı seven bir kişilik
K harfi :
Başarı, unvan sahibi olma
Ö harfi :
İçine kapalılık
K harfi :
Başarı, unvan sahibi olma

Özkök isminin numerolojisi

Özkök isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

Ö =
19
Z =
29
K =
14
Ö =
19
K =
14
Toplam =
95

Özkök isminin farklı yazılış biçimleri

Özkök isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Özkök isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.