Hakan isminin anlamı

Hakan isminin anlamı

1. Eski Türk ve Moğol hükümdarlarının kullandığı unvanlardan biri, hanlar hanı. 2. Kağan.

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Hakan ismini taşıyan yaklaşık 653.228 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Hakan ismi en çok kullanılan 6. isim olup, yaklaşık olarak her 119 kişiden biri Hakan adını taşımaktadır.

Hakan isminin sitemizde görüntülenme sayısı 73.506.

Hakan ismi için yaptığımız ankete katılan 353 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,18.

Ziyaretçilerimizden 1.007 kişi Hakan ismini öneriyor, 192 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 74 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Hakan ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Hakan ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

bence hakan ismini alan çocuklar ileride çok yakıusıkılı oluor benm çevremde 5,6 tane hakan isminde arkadaş ve kuzenm var hepsi birbirinden yakışıklı bende çocuğuma bu ismi koyacağm

melisa doruk

benim adım hakan ismim hakkında doğru konuşmayanı döverim valla :D

hakan bozkurt

Benim isimimde hakan ve bu isimle olmaktan gurur duyuyuorum.

Hakan Günal

Merhaba ben hakan ve bu isimden çok mutluyum tavsiye ediyorum oğlu olanlar için konulacak bir isim ama ben oğlum olunca safa ismini koycam çüünkü kızımın ismi merve.

Hakan Yıldırım

Bu ismi cok begeniyorum 5 yasinda oglum var ismi hakan herkese tavsiye ederim.

Ozlem Seker

1 numara bir isim.

Hakan Açık

Hakan ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Hakan ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Hakan olan önemli kişiler

Hakan Albayrak (1988 doğumlu futbolcu)

Hakan Albayrak (Doğum Tarihi: 22 Temmuz 1988, Mersin) Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden İstanbul Güngörenspor'da oynamaktadır.

Hakan Arıkan

Hakan Arıkan (Doğum Tarihi: 17 Ağustos 1982, Karamürsel), kaleci pozisyonunda görev yapan Antalyasporlu futbolcu.

Hakan Arslan (1988 doğumlu futbolcu)

Hakan Arslan (18 Temmuz 1988, Fatih), kariyerini Sivasspor'da sürdürmekte olan Türk futbolcu.

Hakan Arslan (1989 doğumlu futbolcu)

Hakan Arslan (Doğum Tarihi: 12 Mart 1989, Osmangazi, Bursa), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Boluspor'da oynamaktadır.

Hakan Aslantaş

Hakan Aslantaş (Doğum Tarihi: 26 Ağustos 1985), Almanya doğumlu Türk futbolcu. Defans ve orta saha'nın sağında görev almaktadır. Gençlerbirliği'nde oynamaktadır.

Hakan Bahran

Hakan Bahran (Doğum Tarihi: 8 Ocak 1991, Kocasinan, Kayseri), Türk futbolcu. 2. Lig ekiplerinden Darıca Gençlerbirliği'nde oynamaktadır.

Hakan Çalışkan (1992 doğumlu futbolcu)

Hakan Çalışkan (Doğum Tarihi: 10 Mart 1992, Sakarya), Türk futbolcu. 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'da oynamaktadır.

Hakan Dolutaş

Hakan Dolutaş (Doğum Tarihi: 6 Nisan 1973, Sivas), Türk eski futbolcu, teknik direktör. Ağustos 2007 yılında Denizli Belediyespor'da yardımcı antrenör olarak başlayan Hakan Dolutaş Ağustos 2008 yılında ise bu takımda teknik direktör olup ilk teknik direktör olduğu takımdır. 2011-12 sezonun beri Denizlispor teknik direktörü Güvenç Kurtar'ın yardımcı antrenörlüğünü yapmaktadır. Güvenç Kurtar'ın 17 Ekim 2011 tarihinde istifa etmesi sonuçu geçiçi olarak teknik direktörlük görevine getirildi. Bir gün bu görevde kaldıktan sonra bu mevkiiyi yeni teknik direktör Osman Özköylü'ye devretti.[1]
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Hakan Hacıbektaşoğlu

Hasan Hakan Hacıbektaşoğlu(Doğum Tarihi: 23 Nisan 1984, İstanbul) Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da oynamaktadır.

Hakan Albayrak

Hakan Albayrak (Doğum Tarihi: 4 Haziran 1968, Almanya), gazeteci ve aktivisttir. Kardeşi oyuncu Sinan Albayrak'tır.

Hakan Altıner


Hakan Altıner Türk, Tiyatro, Reklam, Sinema ve Dizi oyuncusu. 1952 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. 1974 yılında Kent Oyuncuları (Kenter Tiyatrosunda) oyunculuk yapmaya başladı.

Hakan Arslanbenzer

Hakan Arslanbenzer (16 Kasım 1971), Türk şair, eleştirmen, editör ve çevirmen.

Hakan Artış

Hakan Artış, Milli basketbolcu, Spor yöneticisi ve televizyon programcısı.

Hakan Ateş

Hakan Ateş (Doğum Tarihi: 13 Mayıs 1988; Akhisar, Manisa), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Fethiyespor'da oynamaktadır.

Hakan Aysev

Hakan Aysev (1968 Ankara), Türk opera sanatçısı, tenor.

Hakan Balamir

Hakan Balamir, asıl adı Balamir Tavasoğlu, (Doğum Tarihi: 1946, İstanbul), Türk sinema oyuncusu.

Hakan Balta

Hakan Kadir Balta (Doğum Tarihi: 23 Mart 1983 Berlin), defans (Sol Bek) mevkiinde görev alan Türk millî futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giymektedir.

Hakan Bayraktar

Hakan Bayraktar (Doğum Tarihi: 11 Şubat 1976, Samsun), kariyerini Karşıyaka'da sürdürmekte olan Türk futbolcu.

Hakan Bilgihan

Hakan Bilgihan (Doğum Tarihi: 1975, Denizli), Türk karikatüristtir.

Hakan Bilgin

Hasan Hakan Bilgin (Doğum Tarihi: 4 Nisan 1967, Samsun), Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. Aslen Arhavi, Artvin'lidir. [1] Ordu Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu'ndaki çalışmalarından sonra, 1990 yılında Ortaoyuncular'la profesyonelliğe adım attı. 2008 yılında Nişantaşı'nda Sakizli Cafe 'nin sahibiydi.[2] Mekanı kapattığını, toptana girdiğini, toptan çalıştığını açıklamıştır[3]. Verdiği bir röportajda dizi, sinema ve tiyatro arasından kendisini en iyi tiyatroyla ifade edebildiğini söylemiştir. [3]
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Hakan Bıçakçı

Çağdaş Türk Edebiyatı

Hakan Boyav

Hakan Boyav, 10 Ocak 1964 tarihinde İzmir'in Ödemiş ilçesinde doğdu. 1974 yılında Suphi Koyuncuoğlu Lisesi'nden, 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'den mezun oldu. 1988 yılında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nun kurum ekibinde görev aldı ve 1988 yılından 1993 yılına kadar Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. 1993 yılından 2003 yılına kadar Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 2003 yılından itibaren Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev almaya başladı. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu'nun kadrolu sanatçısıdır. Ayrıca profesyonel olarak karikatür ile ilgilenmektedir. Bu alanda iki kişisel sergisi vardır. Bir albümü, ulusal ve uluslararası birçok ödülü ve adaylıkları bulunmaktadır. 2002 yılından bu yana çeşitli sinema ve televizyon çalışmaları da yapmıştır.

Hakan Demir (basketbol koçu)

Hakan Demir, (Doğum Tarihi: 24 Kasım 1968, Elazığ), Türk basketbol antrenörü. Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Aliağa Petkim'in çalıştırıcılığını yapmaktadır.

Hakan Demir (müzisyen)

Hakan Demir (Doğum Tarihi: 30 Ağustos 1971, İstanbul), Türk müzisyen ve bestecisi. Ailesi Samsun kökenli olan müzisyen İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde doğmuştur.

Hakan Demirel

Hakan Demirel, Türk basketbolcu. Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Gaziantep Basketbol'da oynamaktadır. Oyun kurucu pozisyonunda görev almaktadır.

Hakan Doğru

Hakan Doğru (Doğum Tarihi: 17 Ocak 1991, Kayseri), Türk futbolcu.

Hakan Duyan Burton

Hakan Duyan (Doğum Tarihi: 9 Eylül 1991, Watford, İngiltere), Türk asıllı İngiliz futbolcu.

Hakan Eratik

Hakan Eratik (Doğum Tarihi: 7 Eylül 1977, istanbul doğumlu sinema,tiyatro,dizi ve reklam oyuncusu.

Hakan Evrensel

Hakan Evrensel (Doğum Tarihi: 1967, Ankara), yeni nesil Türk hikaye, roman ve senaryo yazardır.

Hakan Fidan

Hakan Fidan, (Doğum Tarihi: 1968, Ankara) Türk asker, bürokrat ve Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı.

Hakan Fırıloğlu

Hakan Fırıloğlu (Doğum Tarihi: 10 Kasım 1983, İstanbul) Türk Futbolcu.

Hakan Günday

Hakan Günday (Doğum Tarihi: 29 Mayıs 1976, Rodos) Türk yazar.

Hakan Gürsu

Hakan Gürsu: Doğumu: 1959, İstanbul Endüstriyel Tasarımcı, doktoralı öğretim üyesi 1959 yılında İstanbul'da doğan Hakan Gürsu, 1984 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nü birincilikle bitirdi. 1987 yılında Mimarlık Fakültesi, Bina Bilgisi Ana Bilim dalında Master derecesini aldı. 1988 yılında başladığı Doktara çalışmasına; 1991 yılında Japonya'da proje çalışmaları ile devam etmiş ve 1996 yılında Doktara derecesini tamamlamıştır. Mucize Tekne - Volitan Nokta dönüşü yapabilen ilk deniz aracı olan Volitan'ı da tasarlayan Designnobis ekibinin kurucusu olan Dr. Hakan Gürsu, halen ODTÜ'de öğretim üyesidir. 2007 yılında, Volitan Tekne Tasarımıyla, hem deniz ulaşımı kategorisinde hem de bütün ulaşım araçları kategorisinde Tasarım Oscarları olarak kabul edilen International Design Awards Ödüllü (IDA 2007) Yarışmasında birincilik elde etmiştir. Volitan Tekne, yakıtsız, yelkenli, ama rüzgarsız da yüzen başarılı bir tasarımdır. Volitan adı ve özellikleri için Hakan Gürsu diyor ki: “Volitan” Latince “hızlı yol alan” demek. Bir de bizim Akdeniz sahillerinde görülen bir uçarbalığın adı… Bu balığın çok saygılı duyulacak bir performansı var. 200 metre falan suyun üzerinde gidiyor. Balığı da, kelimenin anlamını da çok sevdik. “Xmr21″ gibi bir isim yerine “Volitan” dedik. Ayrıca uluslararası yarışmalarda menşeinizi belirtecek her şeyden de kaçınıyorsunuz. Bunu hem etik açıdan yapıyorsunuz hem de stratejik… Volitan nasıl bir tekne? - Volitan’ın en üstün özelliği çok çevreci olması. Hiçbir petrol ürünü yakıt kullanmıyor, asla karbondioksit atığı üretmiyor. - Herhangi bir limana girip yakıt almasına gerek olmadığı için Volitan’la hiç durmadan dünya turu yapabilirsiniz. - İçme suyu almanıza gerek yok çünkü tekne bir yandan giderken bir yandan deniz suyunu tatlı suya çeviriyor. - Volitan sonuçta bir yelkenli ama rüzgar esmediğinde de gidiyor. Çünkü üzerindeki o iki katı yelken aynı anda iki işe yarıyor: Rüzgar varsa yelken vazifesi görüp tekneyi yüzdürüyor. Rüzgar yoksa da tekneyi güneş götürüyor. - Güneşle tekne gider mi? Volitan gidiyor. Çünkü teknede güneş enerjisiyle çalışan iki adet elektrikli motor var. Güneş varken o tepedeki iki panel sayesinde şarj oluyor ve rüzgar çıkmasa da, güneş batsa da tekneyi götürüyor. Hemen belirtelim motorun aküsü de öyle kurşun pil falan değil; o da çevreci, yani jel akü. - Volitan’ın hareket kabiliyeti inanılmaz. Olduğu yerde nokta dönüşü yapabilen ilk deniz aracı. - Volitan bir de kapanabiliyor… Üstte paneller, altta kanatları falan görünce “Ben geldim, boşaltın bu limanı” havasına hiç bakmayın çünkü sudaki kanatlarını teknenin altına toplayıp, yukarıdaki panellerini de tek parça yapabiliyor. - Çevreciliğin kurallarından biri de dayanıklı tüketim malı yapmak: Volitan’ın ömrü 80 yıl. - Volitan keyfine düşkün. 12 kişinin çok rahat yaşayabileceği, lüks yat kıvamında konfora sahip. - Volitan’ın tek eksiği pek romantik bir havasının olmaması… “Mehtaplı bir gecede Burgaz açıklarında demirleme” hissi vermiyor. Ama zaten ABD’liler de “2040′ın teknesi” diyorlar Volitan için.

Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu (Doğum Tarihi:28 Kasım 1979, Çanakkale), Türk milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu.

Hakan Karacaoğlu

Hakan Karacaoğlu (Doğum Tarihi: 29 Eylül 1982), Türk atlet. 100, 200 metre koşmaktadır. Ankara Karagücü sporcusudur.

Hakan Karadaş

Hakan Karadaş (Doğum Tarihi: 1974, Hamamözü, Amasya)Türk yazar,

Hakan Karahan

Hakan Karahan (Doğum Tarihi: 1960, İstanbul), Türk yazar, şair, senarist, oyuncu ve film yapımcısı.

Hakan Keleş

Hakan Keleş (Doğum Tarihi: 8 Ocak 1972, Sakarya), Türk eski futbolcu.

Hakan Kırkoğlu

R. Hakan Kırkoğlu (1967 [1], İstanbul), Türk yazar, köşe yazarı, astrolog. 1967 yılında İstanbul'da doğdu. Halen Boğaziçi Üniversitesi'nde Tarih bölümünde ikinci yüksek lisansını yapmaktadır. 1988 yılında İTÜ İşletme Mühendisliğini bitirdi. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde master yaptı.[2] 1993-2000 yılları arasında bankacılık ve finansla ilgili konularda çalıştı.[3] Daha sonra lise yıllarından beri ilgi duyduğu astroloji alanına yöneldi. [4]

Hakan Kurtaş

Punk Rock oyunu ile Efes Özel ödülünü kazanmıştır.

Hakan Köseoğlu

Hakan Köseoğlu, (Doğum Tarihi: 12 Aralık 1981, İstanbul), Türk profesyonel millî basketbolcu. Oyun kurucu pozisyonunda görev almaktadır.

Hakan Meriçliler

Hakan Meriçliler (29 Ocak 1968, İzmir), Türk tiyatro ,dizi ve sinema oyuncu'su. İzmirde doğdu, 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro oyunculuk bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Sivas Devlet Tiyatrosuna stajjer sanatçı olarak atandı ve Devlet Tiyatrolarında sanatçı olarak görev almaya başladı. 2010 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Devlet Tiyatroları bünyesinden görev aldığı süre içerisinde Tiyatro Dot gibi özel tiyatrolarda çalışmalar yaptı.

Hakan Peker

Hakan Peker (Doğum Tarihi: 5 Şubat 1961; İstanbul); Türk dansçı, şarkı yazarı, şarkıcı ve müzik yapımcısı.

Hakan Serbes

Hakan Serbes (Doğum Tarihi: 25 Kasım 1974, Hannover), Türk asıllı Alman pornografik film oyuncusu. 1994 yılında henüz yirmi yaşındayken Alman yapım şirketi VTO Picture'ın Ein Bett für Zehn adlı porno filminde Rocco Siffredi ile birlikte rol almıştır. Bu filmin ardından pek çok filmde daha Siffredi ile birlikte rol alan Serbes, yüzü aşkın filmde daha oynamıştır. Bağımsız çalışmaya başlamadan önce son olarak Seymore Butts'un hem oynadığı hem de yönettiği Only the Best of Seymore Butts 6 adlı filmde rol almıştır.

Hakan Söyler

Hakan Söyler (Doğum Tarihi: 6 Nisan 1983, Ankara) Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Elazığspor'da oynamaktadır.

Hakan Tacal

Hakan Tacal, 1972 yılında Ankara'da doğmuş çizgiroman yazarı ve çizeri; mimar. 1990 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesinden, 1994 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu.

Hakan Tartan

Hakan Tartan (Doğum Tarihi: 1961, Ankara, Türkiye), Türk siyasetçi.

Hakan Taşcı

Hakan Taşcı (Doğum Tarihi: 1969 Demirci, Manisa Türk siyasetçi.

Hakan Taşıyan

Hakan Taşıyan (Doğum Tarihi: 1973 Ankara), Türk arabesk fantazi müzik şarkıcısı.

Hakan Toker

Hakan Toker (Doğum Tarihi: 1965, Denizli), Türk yazarlar.

Hakan Utangaç

Hakan Utangaç (Doğum Tarihi: İstanbul, 1965) Türk müzisyen.

Hakan Vanlı

Hakan Vanlı (Doğum Tarihi: 1 Mart 1963, Ankara), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı.

Hakan Yakın

Hakan Yakın (22 Şubat 1977, Basel), Türk asıllı İsviçreli futbolcu. İsviçre dışındaki futbolculuk kariyerini Paris St. Germain, Galatasaray oynayarak sürdürdü, ancak bu kulüplerde çok az şans buldu. Yine de İsviçre'de hemen hemen son on yılın en iyi ve en önemli oyuncularından biridir[kaynak belirtilmeli].

Hakan Yılmaz

Hakan Yılmaz (6 Aralık 1969, Rize), Türk oyuncu ve komedyen.

Hakan Yusuf Güner

Hakan Yusuf Güner, (Doğum Tarihi: 1967, Ankara, Türkiye), Türk bürokrat.

Hakan Çalhanoğlu

Hakan Çalhanoğlu (Doğum Tarihi: 8 Şubat 1994, Mannheim, Almanya) Oyun Kurucu mevkinde forma giyen Türk futbolcu.

Hakan Çalışkan (1968 doğumlu futbolcu)

Hakan Çalışkan (Doğum Tarihi: 20 Mayıs 1968, Malatya), Türk eski futbolcu.

Hakan Çalışkan (1978 doğumlu futbolcu)

Hakan Çalışkan (Doğum Tarihi: 1 Ocak 1978, Perşembe, Ordu), Türk kaleci. Futbola amatör olarak Halide Edip Adıvarspor kulübünde devam etmektedir.

Hakan Çalışkan (atlet)

Hakan Çalışkan (Doğum Tarihi: 1967, İzmir), Türk yürüyüşçü.

Hakan Çağlar

Hakan Çağlar (Doğum Tarihi: 11 Kasım, 1972; Erzurum,) Türk baterist, söz yazarı ve besteci.

Hakan Çimenser

Hakan Çimenser (Doğum Tarihi: 24 Mart 1968, Tekirdağ), tiyatro öğretim görevlisi.

Hakan Çinemre

Hakan Çinemre (Doğum Tarihi: 13 Şubat 1994, Gölcük), Türk futbolcu. Bucaspor'da kiralık olarak futbol oynamaktadır.

Hakan Öge

Hakan Öge, Türk doğa sporcusu ve denizcisi. Aynı zamanda Atlas Dergisi fotoğrafçısıdır. 1964 Ordu doğumludur. Mardek isimli teknesiyle Mayıs 2004'de dünya turuna başlayan Hakan Öge, Macellan Boğazı üzerinden yaptığı dünya turunu 15 Temmuz 2007 tarihinde İstanbul'da tamamlamıştır. Hakan Öge daha öncede paramotor ile Sinop İnceburun'dan Anamur'a uçarak dünyanın paramotorla en uzun uçuşunu gerçekleştirmiştir.

Hakan Vural Koçaslan

Hakan Vural Koçaslan (Doğum Tarihi: 8 Kasım 1986, Araklı), kariyerini Tarsus İdman Yurdu'nda sürdürmekte olan Türk futbolcu. 1 Mart 2011'de İlkay Maşa ile evlenmiştir.[1]
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Hakan Kutlu

Hakan Kutlu, (Doğum Tarihi: 14 Ocak 1972, Ankara), Türk eski futbolcu, teknik direktör. Ankaragücü'ne yakınlığıyla tanınır ve kulüp camiasi tarafindan kulübün efsane futbolcuları arasında görülmektedir.

Hakan Macit

Hakan Macit, (Doğum Tarihi: 2 Ocak 1981, Trabzon) Türk futbolcu. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da oynamaktadır.

Hakan Özmert

Hakan Özmert (Doğum Tarihi: 3 Haziran 1985), Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Karabükspor'da forma giymektedir.

Hakan Şükür

Hakan Şükür (Doğum Tarihi: 1 Eylül 1971; Sapanca, Sakarya), eski Türk milli futbolcu, futbol yorumcusu ve siyasetçidir. Lig TV'de yayınlanan Maraton adlı programda yorumculuk yapan Şükür; 11 Nisan 2011 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden, İstanbul 3. Bölge 4. sıradan milletvekili adayı oldu ve 11 Haziran 2011'de yapılan seçimde milletvekili seçildi. Türkiye-Arjantin Parlamentolararası Dostluk Grubu Genel Sekreteri, Türkiye-İtalya Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanı ve Türkiye-Brezilya Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesidir.

Hakan Tecimer

Hakan Tecimer (Doğum Tarihi: 6 Ocak 1967 Rize), Türk eski futbolcu.

Hakan Ünsal

Hakan Ünsal (Doğum Tarihi: 14 Mayıs 1973, Sinop), Türkiye Millî Futbol Takımı ile Galatasaray Spor Kulübü'nün eski futbolcusu ve futbol yorumcusu.

Hakan Yüce

Hakan Yüce (Doğum Tarihi: 1 Ocak 1993, Ordu), Türk futbolcu. 3. Lig ekiplerinden Arsinspor'da oynamaktadır.

İkinci ismi Hakan olan önemli kişiler

Ali Hakan Beşen

Ali Hakan Beşen, (Doğum Tarihi: 25 Temmuz 1969), tiyatro, seslendirme, sinema sanatçısı.

Mustafa Hakan Güvençer

Mustafa Hakan Güvençer, (Doğum Tarihi: 1963, Kadıköy, İstanbul), Türk bürokrat.

Soyadı Hakan olan önemli kişiler

Fikret Hakan

Bumin Gaffar Çıtanak ya da sahne adıyla Fikret Hakan (Doğum Tarihi: 23 Nisan 1934, Balıkesir), Türk oyuncu.

Özhan Hakan

Şair Özhan Hakan. 1976 yılında Van'ın Gevaş ilçesine bağlı Yanıkçay köyünde dünyaya geldi. Türkçe şiirlere ağırlık vermiş olsa da Kürtçe denemeleri de vardır. Toplumcu eleştirel şiirleri büyük beğeni toplamıştır. Çeşitli dergi ve gazetelerde şiir ve makaleleri yayınlandı.Anerka'ya Mektuplar isimli şiiriyle ödül aldı. Aşkı ve yaşadığı coğrafyayı iç içe işleyen şairin eserleri internetten yayınlanmaktadır.

Hakan isminin analizi

Hakan isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

H harfi :
Sakin ve durağanlık
A harfi :
Atılgan, enerjik
K harfi :
Başarı, unvan sahibi olma
A harfi :
Atılgan, enerjik
N harfi :
Sağduyu

Hakan isminin numerolojisi

Hakan isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

H =
10
A =
1
K =
14
A =
1
N =
17
Toplam =
43

Hakan isminin farklı yazılış biçimleri

Hakan isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Hakan isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.