Yaver isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Yaver isminin sitemizde görüntülenme sayısı 3.295.

Yaver ismi için yaptığımız ankete katılan 1 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 1,00.

Ziyaretçilerimizden 22 kişi Yaver ismini öneriyor, 24 kişi ise önermiyor.

Yaver ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Yaver ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Yaver ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Yaver ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Yaver olan önemli kişiler

Gazi Meşal El Yaver

Gazi Meşal El Yaver (Arapça: غازي مشعل عجيل الياور‎) (Doğum Tarihi: 11 Mart 1958 Musul, Irak) Irak'lı siyasetçi, inşaat mühendisi ve eski Irak cumhurbaşkanı. 2006'de Saddam Hüseyin'in yasal olmayan bir şekilde idam edildikten sonra Irak devlet başkanı olmuştur. Irak Baas Partisi yönetimini de alan El Yaver Baas Partisi'ni geliştirmek için çaba harcamıştır. Ancak 2003'te ABD lideri George W. Bush nükleer silah ürettiği gerekçesiyle ülkesini işgal etmeye başladı. Liderliği ve Baas Partisi devrildi. Saddam'la birlikte Körfez Savaşı sırasında milyonlarca insanı öldürdüğü suçuyla yargılanmaya başladı. 12 Mayıs 2004'te karar verildi ve Saddam Hüseyin'in partisindeki yöneticilerin idamına (Taha Yasin Ramazan dahil, El Yaver'inse 4 yıl hapis cezasına çaptırılmasına karar verildi. Ancak 2005'te temyiz mahkemesine gitti ve mahkeme tarafından affedilerek tahliye edildi. Uday Hüseyin'i ABD askerlerinden saklayan aşirete mensup olduğuna dair söylentiler bulunmaktadır.[kaynak belirtilmeli]

Yaver isminin analizi

Yaver isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

Y harfi :
Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşamak
A harfi :
Atılgan, enerjik
V harfi :
Kendi içine dönüklüğü, umursamazlık
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
R harfi :
Sert yapıya sahip olma

Yaver isminin numerolojisi

Yaver isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

Y =
28
A =
1
V =
27
E =
6
R =
21
Toplam =
83

Yaver isminin farklı yazılış biçimleri

Yaver isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Yaver isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.