Genç isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Genç isminin sitemizde görüntülenme sayısı 6.752.

Genç ismi için yaptığımız ankete katılan 6 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,83.

Ziyaretçilerimizden 21 kişi Genç ismini öneriyor, 16 kişi ise önermiyor.

Genç ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Genç ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Genç ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Genç ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Genç olan önemli kişiler

Genç Agrippina

Julia Agrippina; Genç Agrippina olarak da bilinir (Latince: IVLIA•AGRIPPINA; 50 yılından sonra IVLIA•AVGVSTA•AGRIPPINA olarak çağrılır, Yunanca: η Ιουλία Αγκιππίνη, d. 6 Kasım 15 - Ölüm Tarihi: 19-23 Mart 59), Roma İmparatoriçesi. İmparator Augustus'un çocuğunun torunu, İmparator Tiberius'un büyük yeğeni ve evlatlık edinilmiş torunu, İmparator Caligula'nın kız kardeşi, İmparator Claudius'un karısı ve İmparator Nero'nun annesidir.

Genç Domitilla

Genç Flavia Domitilla ya da Flavia Domitilla Minor (Minor, Latince genç) gelecekte Roma İmparatoru olacak olan Vespasian ve karısı Yaşlı Domitilla'nın tek kızıdır. 39'da doğdu ve annesini ile yaklaşık aynı zamanda 69'dan önce öldü, ardından 85'de küçük kardeşi Domitian tarafından Augusta ilan edildi. Hıristiyan azizelerinden Azize Flavia Domitilla'nın annesi olduğu söylenir.

Genç Macrianus

Titus Fulvius Iunius Macrianus (ö. 261), Genç Macrianus olarak da bilinen ve doğu eyaletlerinde kardeşi ile birlikte imparatorluğunu ilan etmiş isyancı. Yaşlı Macrianus olarak da bilinen Fulvius Macrianus'un oğludur.

Soyadı Genç olan önemli kişiler

Aytek Genç

Aytek Genç (Doğum Tarihi: 3 Şubat 1966, Ankara, Türkiye) eski Türk-Avustralyalı futbolcu. Yerel liglerden NSW Premier Ligi takımlarından Blacktown City Demons'ın hocalığını yapmaktadır. Eski Avustralya Birinci Ligi NSL tarihinin önemli oyuncularından biri olup 15 yıllık kariyerinde 350'nin üstünde maça çıkmıştır. Avustralya Milli Futbol Takımı formasını üç kez giyen futbolcu, 5 sene Malezya ekiplerinden Johor FC'de de forma giymiştir.

Berat Genç

Berat Ali Genç (Doğum Tarihi: 24 Haziran 1993, Akyazı, Sakarya), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'da oynamaktadır.

Doğukan Genç

Doğukan Genç (Doğum Tarihi: 9 Aralık 1991, Yalova), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'da oynamaktadır.

Fahrettin Genç

Fahrettin Genç (Doğum Tarihi: 4 Şubat 1953, Bafra, Samsun) Türk teknik direktör. Son olarak 30 Ekim 2011'e kadar 1. Lig ekiplerinden İstanbul Güngörenspor'u çalıştırdı. Samsunspor ve İstanbul Güngörenspor'a yakınlığıyla tanınır ve ağırlıklı olarak Karadeniz Bölgesinin ekiplerinde görev almaktadır.

Kamer Genç

Kamer Genç (Doğum Tarihi: 23 Şubat 1940, Nazimiye, Tunceli),Türk siyasetçi. 18, 19. dönem SHP, 20. ve 21. dönem DYP, 23. ve 24. dönem CHP Tunceli TBMM milletvekilidir.

Gökçer Genç

Gökçer Genç (Doğum Tarihi: 1 Ağustos 1978, Zonguldak), Türk tiyatro ve sinema oyuncusudur.

Gürkan Genç

Gürkan Genç, (15 Ocak 1979, Ankara) Türk bisikletçi, daha önce 12.500 kilometre olan Türkiye-Japonya turunu tamamlamış[1] ve 9 Eylül 2012 tarihinde yola çıktığı 7 senelik dünya turuna devam etmektedir.

Nihat Genç

Nihat Genç, (Doğum Tarihi: 1956, Trabzon) Türk gazeteci, yazar.

Nurullah Genç

Nurullah Genç (Doğum Tarihi: 9 Eylül 1960, Horasan, Erzurum) Türk şair, akademisyen.

Süleyman Genç

Süleyman Genç, (Doğum Tarihi: 1944, Gölyayla, İkizdere, Rize), Türk Siyasetçi.

İbrahim Genç

İbrahim Genç (Doğum Tarihi: 19 Mart 1984, Kütahya), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Tavşanlı Linyitspor'da oynamaktadır.

Genç isminin analizi

Genç isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

G harfi :
İnatçı kişilik, gerginlik
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
N harfi :
Sağduyu
Ç harfi :
Zevk sefa düşkünlüğü

Genç isminin numerolojisi

Genç isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

G =
8
E =
6
N =
17
Ç =
4
Toplam =
35

Genç isminin farklı yazılış biçimleri

Genç isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Genç isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.