Tarık isminin anlamı

isim imiz çok ciks

tarık

Evet çok güzel bir isim ve ben bu ismi kendime yakıştırıyorum.. TARIK BENİM ADIM :))

TARIK SANCAR

Tarık bnm sevipte kavuşamadığım unutamadığım eski sevgilimin ismi. Bana onca şey çektrmesine rağmen onu çok seviyorum ölünceye kadar seveceğim seni tarığım sen sevmesende.

İdil Eren Gürsoy

Tarık ismini çok seviyorum çünkü hayatımına anlam katan beni ben yapan yakışıklı kocamın ismi hayatımda oldugu için çok şanslıyım seni çok seviyorum hayatımm.

Havva Tabuz

Bu ismi çook seviyorum çünkü aşkımın ismi ben kader.

Kader Doğan

Benım ısmım de tarık ve ısmımden memnunum. Cunku ısmımım anlamını okuduktan sonra ısmımım kıymetını anladım su anda 18yasında bır gencım ve ısmımle gurur duyuorum.

Tarık Coskun

Köpek takım yıldızı olarak da bilinen sirius takım yıldızı’na verilen isimdir. Mısır hiyerogliflerinde "kurt" olarak sembolize edilir. Orta asya’da türeyiş efsanelerinin baş kahramanı sayılır (kurdun emzirdiği çocuk, kurttan türeyiş). Çok benzer bir efsane roma imparatorluğu’nun kuruluşu için de anlatılır (kurt tarafından emzirilen romüs ve romülüs kardeşler, sonrasında roma kentini kuracaklardır) her iki efsane de kurttan türeyiş motifini işler. Burada anlatılmak istenen, siriusyen kültürün bu türeyişlerde etkin olmasıdır. Sonuçta roma’yı kuranlar da bugünkü arkeoloji biliminin ortaya koyduğu üzere etrüskler olarak bilinen kavimdir. Kökleri orta asya’ya dayanır. ("türk" ve "etrüsk" kelimelerindeki etimolojik benzerliğe dikkat etmek gerekiyor).

Nomad Touareq

Çook süper bi isim çünkü hayatımın adamının ismi tarığım snei çok seviyorum hep sevicem ne olursa olsunn.

Duygu Maden

Çok gzl bi isim bnm çok ama çok secdiğim birinin ismi.

Duygu Maden