Talha isminin anlamı

Yalnız burda kız ismi diyor.Erkek ismi olmalı.

Talha Babayiğit

Kendimi hep yanlış hissediyordum

Talha ışık

benim adımda talha işşalah cenlete giderim

talha zincir

Çok güzel bir isim ben çok seviyorum ismimi

muhammet talha

muhammet talha çok memlunum

MUHAMMET TALHA

ben azerbeycan'lıyım herkese selümlar sınıf arkadaşım yusuf taha yıldırım dıy !!!

ali mhmetrahimos

benim adım da talha bana göre çok güzel isim talha isminikoydukları için memnunum

talha dolgun

talha nın asıl anlamı "kavuşmak, birleşmek"tir. bu nedenle zamk ağacının işlevi itibari ile bu ağaca talha denmiştir.

mehmet akif kabakçı

BENİM ADIMDA TALHA İNŞALLAH BENDE CENNETLE ÖDÜLLENDİRİLİRİM

Recep TALHA yAVUZ

talha ismi cok sewıyordum sımdı bıtane oglumuz oldu farklı ısım dusunmdn talha koyduk allahm herkese nasp etsn oglusum talhayı esım huseyını cok sewıyorum

vesile özcan

Gerçekten Talha ismi çok güzel benim arkadaşımın ismide Talha ileride bi erkek çocuğum olursa adını Talha Kız olursa Elif koyarım....

Ahmet Öztürk Parlak

Teşekkürederim.

Talha

Bizde allah izin verirse 2 ay sonra erkek evlat sahibi olacağız oğlumuz gelmeden adı geldi adını talha buğra koymayı düşünüyoruz allah herkeze bu duyguları naip etsin.

Mustafa Haktanır

Talha ismi benim oglumun adi cok sevdigim icin oglumu bu adi verdim simdi iki aylik herkez o nasil ad diyo ama ben cok seviyorum oglumun adi talha cuma kurtgoz.

Bagdat Kurtgoz

Vallaha ismim çok güzel beğeniyorum ama anlamını bulamıyorum neden acaba.

Talha Celep

Bizimde yakında ikizlerimiz olacak inşallah. Ve oğlumun adını talha eymen koymak istiyoruz. Bencede hem kulağa hoş geliyorlar hemde anlamları çok güzel. İnşallah kendileride hayırlı evlatlar olurlar.

Merve Özcan

Bence çok güzel bir site bu çok beğeniyorum.

Fatih Özalp

Google olmasa internet bir hiçç demek. Hersey internetten yani gogleden arastırılıp yapılıyor. Tek kelimeyle gogle süperr.

Yasemin Bilgi

Benım oglum 6 aylık bende talha koydum anlamını bılmıyordum sızden ögrendım teşekkürlerr.

Fatime Gündogdu

Benin ismimde talha ismimle çok çok gurur duyuyorum gerçekten çok çok güzel bir ism işallah her insana nasip olur böyle güzel bir zatı muhteremin ismi [[hz. Talha bin ubydullahın peygamber efndimizin hayattayken cennetle müjdelediği10 sahabiden birisi talha]]amasyalı talha özarslan.

Talha Özarslan

Biz 5aylık evli bir çiftiz ve bir erkek evlat bekliyoruz inşallh adınıda talha koyarız çünkü bu isimi çook beyeniyoruzumarız amelıdı ilk isimi taşıyana benzer.

Adnan Ulaş

Slm talha ismi benim de hosuma gitti ikinci kez anne olacam ilk cocugum kiz buda oglan olsaydi talha koyacaktim oda kiz saglik olsun bu kizada beren adi verecem allah saglikli versinde baska bisey istemem aminn.

Güler Sahan

Seni seviyorum bitanemm , ama sunuda unutma senı en az benım kadar sevenler sana benım kadarda hasret kalsınlar.

Aysima

Talhanın anlamı yazıyorum ama hiç bişey çıkmıyor ama çıkacağına eminim ama bunu gören lütfen değiştirsin çünkü kendi ismimiz ile ilgili ödev varda o yüzden ama bu iletiyi gören olursa lütfen ama lütfen bunu düzeltsin çünkü şu yüzden diyorum çünkü öğretmenimiz gözde örsüm dediki isminizin anlamını bulup türkçe defterine yazın dedi. Ve onunla ilgili 90tane cümle yaratacaksınız dedi. Ve 100tane isede onunla ilgili kelime rayı hazırlayacaksınız dedi. Ama lütfen bunu gören msneme gönderebilirmi. Allahaşkına lütfen yarına kadar yapabilmem lazım hemde sabahçıyım. Ve ortason sınıfım ama inşallah bulurda yardım edersiniz amin herkese ii akşamlar.

Talha Yıldız

Talha ismi çok güzel ama ömer talha ismi dhaa bi güzel adım ömer talha tavsiye ederim :)).

Ömer Talha