Süleyman isminin anlamı

Çok güzel bir site haerkesin ve özellikle kendi ismimi ögremmiş olarak bu siteyi kuranlara teşekkur eder saygılarımı sunarim birde süleyman ismindeki herkese selam.
.

Süleyman S.

Benim müzik öğretmenimin adı süleyman akçit ve ben onu kendimden bile daha çok seviyorum. Bu isim çok güzel bütün insanlara öneririm. Süleyman hocayı kendimden bile daha çok seviyorum. Büyüyünce çocuğumun adını süleymanb koyucam süleyman hocayı çok seviyorum.

Ahsen Çömlekçioğlu

Bence süleyman ismi güzel bi isim hemde benim babamın ismi gerçekten de çok değerli bir isim black angel neden süleman ismini duyun ca ağlıyorsun semih arkadaşın sorduğu gibi msn ne nizi verirmisiniz çok merakettim de yani başka anlamda sanmayın arkadaşlar
.

Zeynep Uslu

Black angel neden bu ismi duyunca aglıyosun.

Semih

Süleyman ismi dünyada en değerli saydığım rabbime beni ona kavustur dedıgım ve de ondan razı ol dedıgım bır kısılıgın adı. Umarım suleyman peygamberden edep ve ahlakını rabbım bıraz olsun verır. Daha da harıka olur ozaman süleyman ismi duydugum ve duydugumda benı aglatan tek bır ısım dır. Kısısınden dolayı. Boyle bısey olur mu arkadaslar.

Black Angel

Ben bi müzisyenim. Sahne için süleyman ismi pek de etik olmuyoo. Tarih yaşamak isteyen anma günlerine katılsın. Ama isim konusunda bebeğimize güncel isimler aramanın daha mantıklı olacağı kanısındayım.

Süleyman İn.

Allah nıce mutlu ınsanlardan bırı yaptı benı allaha bın sukurr olsun allah herkeze saglık mutluluk versınn en degerlı ısımm ınsanın kendı ısmıdırrr.

Suleyman Sarı