Semih isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Semih ismini taşıyan yaklaşık 94.986 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Semih ismi en çok kullanılan 180. isim olup, yaklaşık olarak her 818 kişiden biri Semih adını taşımaktadır.

Semih isminin sitemizde görüntülenme sayısı 79.257.

Semih ismi için yaptığımız ankete katılan 323 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,20.

Ziyaretçilerimizden 1.037 kişi Semih ismini öneriyor, 146 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 66 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Semih ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Semih ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Benim adım Semih adımla gurur duyuyorum çünkü: Benim inancım kişi isminin anlamına göre davranış gösterir. Bide arkdaşlar sevgi felan diyorsunuz.Bütün Semihler olmasada şahsen ben beni seven kişi bildiğim halde onun yüzüne bakmam :D Çünkü onu üzmek istemem.

Semih dn

Semih. Benim her şeyimm. Uğruna canımı verebileceğim tek kişi:) onu çok seviyorum. Biricik dostum.

Sema Nur

Sevgilimin adı semih o yüzden bu isimi çok seviyorum o çok cömert olmasada idare ediyoruz.
.

Zeynep

Semih ben canımıniçinin adı onu çok seviyorum :)).

Canan

En büyük aşkımın adı seni hala seviorum btnm.

Sümeyye

Bu isim cok harıkaymıs bnm ısmım dıye soylemıyorum comert ya o bakımdan:d:d:d.

Semih

İlkk aşkımın adı. Karşılıksızdı amaolsun ilk aşklar unutulmaz kim bilir onun ilk aşkı kimdi. Off off. En azından unutamadıım güzel bir anım.

Gülşahh

Çok sevdiğim bunu bildiği halde bir türlü karşılık göremediğim bebek yüzlü sevdiğimin adı

Karşılıksız Aşk

Semih ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Semih ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Semih olan önemli kişiler

Semih Aydilek

Semih Aydilek (Doğum Tarihi: 16 Ocak 1989, Köln), Türk asıllı Alman futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Konyaspor'da forma giymektedir.

Semih Durmuş

Semih Durmuş (Doğum Tarihi: 28 Mayıs 1991, Osmangazi, Bursa), Türk futbolcu.

Semih Erdem

Semih Erdem (Doğum Tarihi: 27 Şubat 1988, Fatih, İstanbul) Türk futbolcu. 2. Lig ekiplerinden Pendikspor'da oynamaktadır.

Semih Gümüş

Semih Gümüş (Doğum Tarihi: 1956, Ankara), Türk yazar. Ankara Fen Lisesi ve Gazi Lisesi'nden sonra, 1981'de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. İlk yazısı aynı yıl Yazko Edebiyat Dergisi'nde yayınlandı. 1981-1985 yıllarında Yarın Dergisi'nin genel yayın yönetmenliğini yaptı. 1995-2005 yıllarında Adam Öykü Dergisi'nin genel yayın yönetmenliğini yürüttü. 2006 Aralık ayında Notosöykü Dergisi'ni çıkardı ve şimdilerde bu derginin genel yayın yönetmenliğini yürütüyor. Kendine özgü bir eleştiri anlayışına sahip olan Semih Gümüş'ün 1991'de Roman Kitabı, 1994'te Kara Anlatı Yazarı, Karşılıksız Yazılar, Yazının ve Tarihin Bilinci, 1996'da Cevdet Kudret Eleştiri Ödülü'nü alan Başkaldırı ve Roman, 1999'da Öykünün Bahçesi, 2002'de Puslu Ada, 2003'te Yazının Sarkacı Roman, 2005'te Yazarın Yanlızlık Burcu adlı kitapları yayınlandı.

Semih Kaya

Semih Kaya (Doğum Tarihi: 24 Şubat 1991, Bergama, İzmir), Galatasaray'da forma giyen ve stoper mevkiinde oynayan Türk defans oyuncusudur.

Semih Erden

Son güncelleme: 13 Kasım 2013

Semih Haznedaroğlu

Semih Haznedaroğlu (Doğum Tarihi: 1940, Ankara), Galatasaray SK üyesi, işadamı.

Semih Kaplanoğlu

Semih Kaplanoğlu, (Doğum Tarihi: 1963, İzmir) 1984 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Semih Saygıner

1,84 m (6 ft +1⁄2 in)[1]

Semih Seyyid

Bu maddenin konusuna aşina iseniz maddeyi genişleterek onun kayda değer olduğunu ortaya koyun. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, konu hakkında, maddenin yazarı ve konusundan bağımsız taraflarca yayımlanmış kaynaklar vermektir. Eğer kayda değerliği kanıtlanamazsa, maddenin Vikipedi:Silme politikası gereği silinmeye uygunluğu, muhtemelen göz önüne alınacaktır.

Semih Tareen

Semih Tareen, 16 Eylül 1976, İzmir doğumlu film müziği bestecisi. 2000 senesinden beri Amerika'da film müzikleri yapmaktadır. Bugüne kadar Amerika'da üç kere en iyi film müziği ödülü kazanmıştır.

Semih Tufan Gülaltay

Semih Tufan Gülaltay (Doğum Tarihi: 6 Ağustos 1968, Kars) Akın Birdal suikastı'nın azmettiricisi, TİT üyesi olduğu sanılmaktadır.

Semih Türe

Semih Türe (Doğum Tarihi: 20 Temmuz 1984 Bursa) Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Güngören Belediyespor'da oynamaktadır.

Semih Çelenk

Bu maddenin konusuna aşina iseniz maddeyi genişleterek onun kayda değer olduğunu ortaya koyun. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, konu hakkında, maddenin yazarı ve konusundan bağımsız taraflarca yayımlanmış kaynaklar vermektir. Eğer kayda değerliği kanıtlanamazsa, maddenin Vikipedi:Silme politikası gereği silinmeye uygunluğu, muhtemelen göz önüne alınacaktır.

Semih Şentürk

Semih Şentürk (Doğum Tarihi: 29 Nisan 1983, İzmir), santrafor mevkinde forma giyen Türk futbolcu Süper Lig takımlarından MP Antalyaspor'da forma giymektedir.

Semih Yuvakuran

2012 -

Semih Sait Umar

Semih Sait Umar (Doğum Tarihi: 12 Eylül 1923, Lefkoşa, Ölüm Tarihi: 13 Aralık 2009), Kıbrıs Türkü yazar.

Semih Sancar

Semih Sancar, (Doğum Tarihi: 1911, Erzurum – Ölüm Tarihi: 9 Aralık 1984, Ankara) Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 16. Genelkurmay Başkanı'dır.

İkinci ismi Semih olan önemli kişiler

Hasan Semih Özmert

Hasan Semih Özmert, (Doğum Tarihi: 1921 Üsküdar, İstanbul Türkiye), Türk hukukçu.

Semih isminin analizi

Semih isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

S harfi :
Hayalperestlik
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
M harfi :
Ticarete yatkınlık
İ harfi :
Kırılganlığı
H harfi :
Sakin ve durağanlık

Semih isminin numerolojisi

Semih isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

S =
22
E =
6
M =
16
İ =
12
H =
10
Toplam =
66

Semih isminin farklı yazılış biçimleri

Semih isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Semih isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.