Samir isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Samir isminin sitemizde görüntülenme sayısı 12.037.

Samir ismi için yaptığımız ankete katılan 19 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,16.

Ziyaretçilerimizden 114 kişi Samir ismini öneriyor, 44 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 3 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Samir ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Samir ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Güzel isim.

Tugce

Samir ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Samir ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Samir olan önemli kişiler

Samir Aliyev

Samir Aliyev (Azerice: Samir Əliyev, d. 14 Nisan 1979), Azeri futbolcu.

Samir Handanović

Samir Handanović (Doğum Tarihi: 14 Temmuz 1984, Ljubljana), Serie A takımlarından Inter forması giyen Sloven millî kaleci.

Samir Nasri

Samir Nasri (26 Haziran 1987).Cezayir asıllı Fransız futbolcu. Fransız futbolunun ve dünya futbolunun en genç yıldız adayları arasında gösterilen Samir Nasri ülkesinde büyük futbol değeri Zidane'nin varisleri arasında gösteriliyor. Öyle ki Zidane'nın bile Nasri'ye büyük ilgi göstermesi ve geleceğin yıldızları arasında onu ilk sıraya koymasıyla Nasri dünya futbolunun da gündemine oturdu. Cezayirli göçmen bir ailenin çocuğu olan Samir Nasri de Fransa'nın devşirme oyuncularından. Zinedine Zidane da Cezayir doğumlu ancak Fransa vatandaşlığını seçmiştir.

Samir Neşar

Samir Neşar suriyeli muhalif ünlü. Suriye'de muhalefetde önemli bir siyas liderdir. Özgür Suriye Ulusal Partisi, Suriye İnsan Hakları Örgütü ve daha birçok muhalif oluşumun lideri ve katkıcısıdır. Sivil Toplum Canlandırıcı Komitesi'ninde üyesidir. Samir Neşar, 2005 yılında muhalefet kuruluşları oluşturdu. Kişiliği hakkında çok az şey bilinir.

Samir Cevadzade

Samir Cevadzade, (Doğum Tarihi: 16 Mart, 1980; Bakü, Azerbaycan SSC, SSCB) Azerbaycanlı şarkıcı. 1997'de ekonomi üzerine eğitim almaya başladı ve bir yıl sonra konservatuara girdi. O yıllarda Sharon grubunda ön vokalistlik yapıyordu. Sonrasında solo kariyerine başladı. 2008 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Elnur Hüseynov'la birlikte "Day after day" adlı şarkı ile Azerbaycan'ı temsil etti.

Samir isminin analizi

Samir isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

S harfi :
Hayalperestlik
A harfi :
Atılgan, enerjik
M harfi :
Ticarete yatkınlık
İ harfi :
Kırılganlığı
R harfi :
Sert yapıya sahip olma

Samir isminin numerolojisi

Samir isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

S =
22
A =
1
M =
16
İ =
12
R =
21
Toplam =
72

Samir isminin farklı yazılış biçimleri

Samir isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Samir isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.