Murat isminin anlamı

Oyy canım kocam hayatımın aşkı seni çok seviyorum ❤️

Gülcan şahin

MURAT AKKOYUNLU

sevil çelik

benim babamın adı murat onu çok seviyorum biraz huysuz ama olsun

zehra S

ya anlamıyorum şu murat ismindeki insanları yok padişah isimi yaw arkadaşım herkezin isimi kendine özeldir artık böyle hünkar ismimiymiş falan dimeyilim.

selin gül

O benim hayatta tanıdığım en iyi en dürüst en mükemmel insan onsuz hayat çekilmiyo ayrılsakta seni çok seviyorum ilk ve son aşkım.

Tuğba Atav

Arkadaşlar bilmiyorum bazen anlamı olduğu için çok iyi diyorum ama alini sallasan murat a çarpıyor, bu durum biraz rahatsız edici. 31 yaşındayım çok iyi bilirim.

Murat

On numaraa.

Murat

Ah ah ßenimde hayatımın anlamı. Aşqum ßenim.

Al£yna

Kendi ismimdir tavsiye ederim herkes beyenıor:).

Murat

Hayatıma anlam katan insan. Hayatımı karartan insan.

Nilüfer Berber

Kendi ismim olduğu için söylemiyorum ama çok hikmetli bir isimdir; hem öyle olmasa bu kadar padişaha murat ismi konur muydu?.

Murat İlman

Adımın anlamı çok büyük
her konuşmada kullanılır. Dilek istek anlamı yüklenmiştir.

Murat Durmaz

Benim ilk ve tek aşkımın ismi imkansız aşkım seni çok seviyorum hergün yanında olup sana dokunamamak ne kadar acı bilemezsin bu imkansız aşkının acısından da agır geliyor imkansız aşkım ilk ve son aşkım sen bilmesen bile ben seni çok ama çok seviyorum birtanem umarım birgün sende bunun farkına varısın imkansızımmmmmmmmmm yürek acımsın.

Ceren

Hayatımın anlamı

Cansu Acar

Murat ismini çok benimssiyorum vede çok eviyorum

Murat

İlk ve son askimin ismi murat’im seni cok seviorum. ayrildigimiz halde bir birimzi cok sevioruz. birbirimize söz verdik eger cocuklarimiz olursa ilerde o kizinin ismini berfin, bende oglumun ismini murat koyucaz insallah.....

Berfin Colak

Murat en güzel isimdir bence. Tabii Muhammet ’ten sonra

Murat

ilk ve son askım

Tuğba