Ertan isminin anlamı

Evet com duygusalim , karar vermekte güçlük çekiyorum eve derslerim hariç çünkü ders çalışmayı sevmiyorum , bütün herseyde başarılı oluyorum çünkü derslerim haric oteki islerde hafizam cok güçlü hele müzik konusunda (Y)

Ertan

İsmime göre karakter analizini tahlil ettikten sonra, isimlerin insan hayatında ne kadar önemli rol oynadığını bir kez daha görmüş oldum.Teşekkürler anneciğim.

Ertan Kutluana

Ertan ismi Türkçe bir isimdir. arapça ne alaka? 'tan' zaten Türkçedir.malum, güneş manasına gelir.hakeza 'er' de Türkçedir. dikkat ettim pek çok ismin kökenini yalan yanlış yazmışsınız. örneğin Tomris halis muhlis Türkçe isimdir. meşhur saka kraliçesi Tomris Hatun vardır hatta. Yunanca ne alaka.

ertan

Ertan. Hayatımın anlamı. Canımdan çok sevdiğim aşkımın adı. İnsan ismiyle yaşarmış derler ya. Şimdi buna daha çok inandımm. Seni bir ağaçtan başka ne daha iyi anlatabilir ki. ?? hayatın can damarı, sağlam, güçlü, köklü ve bir o kadar heybetli.
seni çok seviyorumm, dünyamsın. Kaşifin babası ;)
.

Nevin Özgür

27. 10. 2008 tarihinde tam 6 yıl olcak her gün ertan diye sayıklıyorum ertan seni çok seviyorum bu isim benim için çok özel ertanımla evlenemedim ama oğlum olursa ertan alper koycam adını.

Reyhan Colak

Sevgilimin adı güzel isim.

Leyla

Bu isimden nefret ediyorum bu ne bicim anlam.

Ertan Sinik

Senin ismin benimki gibi ve ben bu ismi cok begeniyorum.

Ertan Krasnic