Serap isminin anlamı

Serap isminin anlamı

Çölde uzaktan su gibi görünen ışık yanılması

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Serap ismini taşıyan yaklaşık 179.851 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Serap ismi en çok kullanılan 78. isim olup, yaklaşık olarak her 433 kişiden biri Serap adını taşımaktadır.

Serap isminin sitemizde görüntülenme sayısı 20.498.

Serap ismi için yaptığımız ankete katılan 72 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,22.

Ziyaretçilerimizden 357 kişi Serap ismini öneriyor, 61 kişi ise önermiyor.

Ziyaretçilerimiz bu isim için 10 adet yorum yaparak fikirlerini beyan etmişlerdir.

Serap ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Serap ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Serap ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Serap ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Serap olan önemli kişiler

Serap Belet

Bu maddenin konusuna aşina iseniz maddeyi genişleterek onun kayda değer olduğunu ortaya koyun. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, konu hakkında, maddenin yazarı ve konusundan bağımsız taraflarca yayımlanmış kaynaklar vermektir. Eğer kayda değerliği kanıtlanamazsa, maddenin Vikipedi:Silme politikası gereği silinmeye uygunluğu, muhtemelen göz önüne alınacaktır.

Serap Akıncıoğlu

Serap Akıncıoğlu, Türk oyuncu ve köşe yazarı.

Serap Aksoy

Serap Aksoy (kimi yerlerde Serap Aksoy Gürkan)   (Doğum Tarihi: 24 Haziran 1964)   Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu ve eski bakan Aydın Güven Gürkan'ın eski eşi. C Blok, İki Kadın ve Piano Piano Bacaksız filmlerinde başrol oynamıştır.

Serap Aktaş

Serap Aktaş (Doğum Tarihi: 25 Eylül 1971, Ceyhan, Adana), Türk eski atlet. Orta ve uzun mesafelerde yarışmıştır. Aktif kariyer boyunca farklı kategorilerde birçok Türkiye rekoruna imza atan sporcu, Türk maratoncu Hüseyin Aktaş'ın kızıdır.

Serap Eyüboğlu

1978 - 1984 Ankara Sanat Tiyatrosu'nda çalışma hayatına başladı. 1979 - 1983 dönemi Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi , Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Aynı okulda yüksek lisansını tamamladı. 1985 yılında Devlet Tiyatrosunda göreve başladı.. 1988 - 1994 yılları arası Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaktadır. 1980 - 1981 tiyatro sezonunda Hikâye-i Mahmut Bedrettin oyunundaki Mariye rolüyle 'Ankara Sanat Kurumu, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. 1984 - 1985 yılları arası Hacettepe Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Serap Eyüboğlu,Drama ve Etkili Konuşma Eğitimi vermektedir.

Serap Mutlu Akbulut

Serap Mutlu Akbulut (Doğum Tarihi: 1943, Ankara), Klasik Türk müziği yorumcusu, koro şefi, eğitimci. Kanuni ve besteci Ümit Mutlu'nun kardeşi.

Serap Yücesir

Serap Yücesir, (Doğum Tarihi:18 Mart 1973) Kars doğumlu, uzun forvet mevkisinde oynamış, yıllarca Fenerbahçe SK'nın kaptanlığını yapmış eski milli Türk basketbolcu ve basketbol antrenörü. Eczacılık fakültesi mezunudur ve Maltepe, İstanbul'da kendisine ait bir eczanesi vardır.[1]
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Serap isminin analizi

Serap isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

S harfi :
Hayalperestlik
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
R harfi :
Sert yapıya sahip olma
A harfi :
Atılgan, enerjik
P harfi :
Kendinden emin olma

Serap isminin numerolojisi

Serap isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

S =
22
E =
6
R =
21
A =
1
P =
20
Toplam =
70

Serap isminin farklı yazılış biçimleri

Serap isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Serap isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.