Selinay isminin anlamı

Adımı çok seviyorum hem anlamı da çok güzel.Adımın başka bir şey olmasını asla istemem...

Selinay Harmandalı

çok güzel ismim varrr

selinay doğanay

adımı çok seviyorum anlamını da çok seviyorum annem eskiden sen ay gibi parlak gür akan su sun diyodu meğersem ismimin anlamıymış

selinay coşkun

Beninde adim selinay ve adimi cooook seviyorum adimin anlamini 12 senedirbulamiyordum ama simdi buldumve cok guzelmis adimi cok seviyorum:-):-):-):-)

Selinay ekinci

adım selinay cok güzel anlamım var

selinay kalakan

Gerçekten çok güzel bir isim bayılıyorum..adımın selinay olmasını çok isterdim

İrem asi

Ben bu ismi cok seviyorum cunku bunu ailem koydu

selinay kahraman

Ben de ismimi ve anlamını çok seviyorum.İsmim biraz uzun olduğundan bana genelde "Selii" diye hitab ediyorlar.Burdan Seyhan Hoca'ma selam olsun.O bana öyle sesleniyor.

Selinay Ercan

burdan tüm selinaylara slm ismimin anlamı müthiş kelimeler anlatamaz

selinay mertdoğan

vallahi isimim bu kadar özel olduğunu bilmiyorum iyike adım selinay

selinay yıldız

BENİM ADIMDA SELİNAY ADIMI ÇOK SEVİYORUM

selinay güler

Ben kendi adımın anlamını bilmezdim çünkü benim adım biraz zor bulunur ama burda ve ilk defa buldum. Adım selinay anlamı ise ay gibi parlak ve gür akan suymuş. Bunu bulduğuma çok sevindim çok teşekkür ederim.

Selinay Araslan

Ben kendi adımın anlamını bilmezdim çünkü benim adım biraz zor bulunur ama burda ve ilk defa buldum. Adım selinay anlamı ise ay gibi parlak ve gür akan suymuş. Bunu bulduğuma çok sevindim çok teşekkür ederim.

Selinay Araslan

Adımı çook seviyorum. Benim adımı ailem koymuş. 12 yaşındayım. Tüm selinaylara selam.

Selinay Güneş

Benim adımın anlamının bu kadar güzel bir ad olduğunu bilmiordum. Bu yazıyı okumadan önce adımı hiç sevmezdim. Adımın anlamını yazanı kutlarım.

Selinay Demil

İsmimi çok sewiyorum we beğeniyorum daha önce kendi ismimi hiç kimsede duymamıştım we çok mutlu oldum selinaylara selam.

Selinay Dizdar

Ben 15 yaşındayım yurdışında okuyorum benim gercekten zor bi isim ve bn ismim chok seviyorum bence anlamı k<adar güzrel bi adım war.

Selinay Ergin

Selam ben selinay. İsmimi çok seviyorum. Hiç kimsede olmadığı sanıyordum. Herkeze tavsiye ederim. İsmimi annem beğenerek koymuş. 10 yaşındayım 5. Sınıfa gidiyorum. Bana genellikle selocan derler. Bütün selinaylara selam.

Selinay Demiray

Bence selinay ismi çok gzl bi isim kulağa çok gzl bi ses çağrıştırıo benim adımda selinay adımı çok sewiyorum.

Selinay Çiftçi

Ben de 10. 01. 2009 tarihinde bir kız babası oldum. Eşimle 9 ay önce bu ismi koyduk; ama başkalarından duyarak değil! selin ve ay kelimelerini birleştirerek bu ismi mantıken bulduk. Konya’da bu isim yaygın değil, bazı insanlar beğenmese de çok güzel isim. Hoş geldin biricik kızım selinay. Bütütn selinay’lara selam.

Emirhan Kılıç

Slm yah benim ismi duyan çok şaşırıyo ve arkiler çok uzun diolar bana genelde selin diyolar ama ben ismimmi seviyorum çünkü nadir raslanan bir
isim.

Selinay Ada

Benım adımda selınay 17 yasındayım ve bugune kadar kımsede duymamıstım sımdı yenı yenı her yerde duyuyorumm ısmımı cok sevıyorum özel bı ısım olarak goruorumm.

Selinay

On ikici ayın onbeşinde kızım oldu yani beşgün önce isminide selinay koydum gercekten cok güzel isim.

Sezgin Başank

Slm bnm ismim selinay. İsmimden çok memnunum ve ismimide çok seviorum bn nası ismimi seviosam kim duyarsa duysun ismin çok güzel diolar arkadaşlar gerçektende ismimiz çok güzel ve anlamıda.

Selinay

Benim adım sevilay kızıma selinay ismini verdim çok memnunum bazen karıştırıyorlar ama alıştık artık.

Sevilay Güneş