Özlem isminin anlamı

benim annemin adı özlem. bana göre özlem özlemeği çağdıştırıyor

ilayda çakubay

Özlem isminin kalbimde çok önemli vede çok özel bir yeri vardır. Çünkü onun özlemini yıllarca çektiğimi ona kavuşunca anladım ve onu çok seviyorum isminide.

Eray Aras

ızımın ismi özlem koymamı düşünüyorum hayırlısı bakalım bence güzel bir isim.

Metin Günaydın

Özlem;beklenti ve umut.
hiçbir anlaşmazlık olmasa da ismimle aramda,kızının adını "hüzün" koymak gibi bir şey bu.
anneme kızardım,madem bir duygu adı olacaktı, neden sevgi olmadı adım derdim. O da uzun yıllar beni beklediğini söyler dururdu.
şimdi biliyorum ki,herkes yetiştiği topraktan bir bahar seçiyormuş kendine.
ve kalkıp "hüzün" koyabilirmiş kızının adını,adının özlem olmasından yakınan kişi bile.

Özlem

Özlem ismi çok güzel bir isim dir insanlar kız bebeklerine özlem erkek bebeklerine de özgür ve ikiz bebeklerinede özlem öznur yada özge koyabilirler.

Özlem Yıldız

Annemin adı özlem. Ve çok fazla adaşı olmasından yakınıyor. Ama yinede güzel bir isim.

Ceylin Sever

Benim adım ve ailem bana bu ismi verdiği için çocukluğumdan bu yana çok şanslı olduğumu düşünürüm. Bir beklenti sonucu 6 yıllık bir özlem çocuğu olduğum için adımı da özlem koymuş ailem. Diğer adaşıma sitem edeceğim neden mi çünkü maalesef her çocuk hemen olmuyor bazı kimseler o minicik yürek için zaman sabır para herşeyini harcıyorlar ayrıca hiçbir aile çocuğuna niteliksiz bir isim vermez. İnanın hepsinin bir hikayesi vardır. Özlemciğim bence sende öyle düşün ve mutlu kal.

Özlem

Çok güzel bir isim. İçinde hasretleri, aşkı ve tutkuyu, vefayı ve sadakati barındıran bir isim. Güzel eşimin ismi, o’nu çok seviyorum ve allah a şükrediyorum o’nun için.

Gökhan Ünsal

Bence isimler anlamına göre verilmelidir insan ismiyle yaşar sözüne çok inanıyorum o yüzden bu ismin verilmesini istemem.

Özlem Şahin