Nazlı isminin anlamı

"Benimde ismim Nazlı bende ismim gibi nazlıyım ismimi çoook seviyorum ayrıca dedem koymuş ismimi bu yüzden daha da çok seviyorum."

Nazlı Sayamı

Nazlı benım ablamın ismi ve cok nazlı
.

Esra Türkyılmaz

Nazlı ısmı okadar guzel ve anlamlı bi isim ki duyan herkesi kendine asık edioor.

Tarık Coskun

Adımı çok seviyorumm. Tüm anne ve babalara tavsiye ederim.

Nazlı

Slm evet benimde bir yegenim var oda ayni naz dersen var sus dersen harika daha ne diyimkii.

Halil Aksoy

Ben nazlı ismini çok seviyorum çünkü askımın adıda nazlı. Yoruma da assagıda yazıyor(nazlı zehra) o lafın üstüne diyecek lafım yok. Burdan tüm dünyaya sesleniyorum. Seni çok seviyorum.

Serkank

Anne baba adaylarına sesleniyorum;benim 2 ismim var 2 sinde çok beğeniyor ve seviyorum. Ancak nazlı ismi hem güzel hem hoş bi isim. Anlamıda çok güzel. İnsan adının anlamını taşırmışya ben taşıyorum gerçekten. Kim beğnilen biri olmak istemezki. Bence bu ismi 2 defa düşünün. Kızınıza bu ismi verirseniz eminim size teşekkür edecektir. Sevgiler.

Nazlı Zehra

Benim ismimde nazlı bence güzel anlamlı , duygusal.

Nazlıcan

Naz etme nazlım gel artık.

Ümran

Bizim sadece 5 dakika görebildiğimiz kızımızın adı.

İclal Altuntaş

Nazlı ismi nefret edilecek bir isim değil sertaç bey gayet anlamıyla insanın içini güzelleştiren bi isim katılmıyorum çünkü ismim nazlı ve anlamıda muhteşem kendimi çok şanslı hissediyorum babama teşekkür ediyorum ismime sebep olan babam çünkü.

Nazlı

Onu çok seviyorum

Ramazan

Lanet bir isim hayatıma sebep olan kızın ismi. Nefret ediyorum bütün nazlılardan onun sayesinde.

Sertaç

İsmim NAZLI. Adımı herkes çok beğeniyor ve güzel bir isim.ama gerçekten çok nazlıyım. İnsan adıyla yaşıyormuş. Nişanlımın kuzenine de ismimi vermişler. Özel ve seçilmiş hissediyorum ismimi. Tavsiye ederim..

Nazlı

Kızımız olacak ve biz eşimle bir karar aldık adını NAZLI koymayı düşünüyoruz.Gerçekten çok güzel ve hoş bir isim.Son zamanlarda ünü de iyice arttı bu ismin.Kulağa çok güzel gelen bir isim olduğunu düşünüyorum.Anne-baba adaylarına tavsiye ederim...

Olcay Tunç

Yiğenim oldu ve biz adını nazlı koyduk gerçekten çok hış bir isim anlamı da güzel...

Sena

Bir kızımız oldu ve adını NAZLI koyduk adıyla yaşasın biricik Nazlı’m. tavsiye ederim...

Mehmet Baş

İkiz kızlarım olacak inşallah isimlerini aslı ve nazlı koymayı düşünüyoruz nazlı çok güzel bir isim herkese tavsiye ederim saygılar..

Bennu Kahraman

İkizimin ismi ama bence benimkinden daha güzel çünkü benim ismim herkeste var artık çok sıradan bir isim ama Nazlı pek bulunmayan bir isim o yüzden daha dikkat çekiyor insan kendini daha bir özel hissdiyor bence Nazlı harika bir isim ...

Aslı Yücel

biz kızımıza bu ismi koymaya karar verdik demode bir isim değil gayet güzel ve hoş bir isim adıyla yaşasın nazlı kızımız...

Tuna Küçük

kuzenimin ismi, bence gayet güzel bir isim hem öyle monoton falan da değil isminizin herkeste olmaması kendinizi özel hissettiriyor evet güzel bir isim anne-baba adaylarına öneririm...

Çiğdem

Hem adım, hem tarzım ismimi çok seviyorum herkese öneriyorum bu ismi gerçekten çok güzel bir isim..saygılar...

Nazlı

Biricik yeğenimin ismi adıyla yaşasın çok güzel bir isim ismi önerene teşekkür ediyoruz

Ecrin

Gerçekten her yönden çok güzel bir isim anne-baba adayları bence bu isim üzerinde yoğunlaşın ama tabii bu sizin kararınız herkese tavsiye ediyorum.

Akın

Adım naz ama ben nazlı ismini daha çok seviyorum keşke adım nazlı olsaydı gerçekten çok güzel bir isim anlam bakımından da öyle.

Naz