Meltem isminin anlamı

Eger ismim Meltem olmasaydi, kizimin adini kesinlikle Meltem koyardim. Meltemler her zaman cana yakin, sicak kanli ve samimi kisiliklerdir. İletisimi kuvvetli, yikici olmayan ve karsisindakini ne cok soguk ne de cok sicak yapan degil serin ve huzurlu tutan kisilerdir. Bu yuzden de adi guzel gonlu guzel insanlar olur Meltemler. Hafif serin esen ruzgarlarim benim :)

Meltem Kuşoğlu

meltem isminin anlamı, hafif rüzgar değildir.. gerçek anlamı "az etkileyen" dir.. o rüzgara da bu yüzden meltem denmiştir.. yani karakteristik bi isimdir, ve kesinlikle konmaması gerekir..

meltem aaa

İsmimi çok beğeniyorum ve karaktere çok iyi etkisi olduğunu düşünüyorum.

Meltem Kuşoğlu

benim adımı babam koydu adımı seviyorum

meltem üst

Günlerdir kimse neden mesaj atmıyor çok sıkılıyorum meltemler benden başka mesaj atan yok hadi parmakları çalıştıralım siteyi boş bırakmakyok adınızı taşıyın hadi hadi!!.

Meltem Kumlu

Arkadaşlar geçen meltem diye bir kızla tanıştım ve meltem diye çağırdığımda hem acayip oldum hemde hoşuma gitti ismimizi çook seviyoruz dimi ayrıca ben öğretmenim meltem diye öğrencim var ona seslenmeyi çok seviyorum zaten bu siteyi bana o gösterdi öptüm!!.

Meltem Kumlu

Meltem ismi lider ismidir herkesin kurması lazım ismimi çook seviyorum!!.

Melte Kumlu

Benim ismimde meltem ismini ve anlamını çok sewiyorum çokk güzel bi isim.

Meltem Kaçıran

İewt arkdslar bende ısmımı çok beğenıorum bncede çok hopş bı ısım dımmı? ayrıca anlamıda çok hoş ısmımı çok ama çok sewıom çok zarif bi isim:d.

Meltem Deveci

ısım ınsanın karakterını yansıtmalı ısmımı sewıyorum cunku ben ılık bır ruzgarım ılılk we ıcten esıslerımle ınsanları ferahlatan guwen weren.

Meltem Yalçın

İsmimi çok sewiorum bence çok hoş bi isim :)).

Meltem Deveci

Cok guzel bir isim. !.

Melten Mustafova