Yegane isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkiye'de Yegane ismini taşıyan yaklaşık 2.335 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Yegane ismi en çok kullanılan 1875. isim olup, yaklaşık olarak her 29.448 kişiden biri Yegane adını taşımaktadır.

Yegane isminin sitemizde görüntülenme sayısı 3.488.

Yegane ismi için yaptığımız ankete katılan 6 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 4,00.

Ziyaretçilerimizden 22 kişi Yegane ismini öneriyor, 8 kişi ise önermiyor.

Yegane ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Yegane ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Yegane ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Yegane ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Yegane olan önemli kişiler

Yegane Mürselova

Yegane Mürselova (Azerice: Mürsəlova Yeganə Mürsəl qızı) 3 Ağustos 1981'de Azerbaycan'ın Sumqayıt Şehrinde doğmuştur. 1998 yılında Azerbaycan Medeniyet ve İncesanatlar Üniversitesi'nin tiyatro yönetmenliğine başlayıp 2002 yılında mezun olmuştur. Müziğe olan tutkusu Ve hevesi çocukluk döneminde başlayan Yegane orta okul yıllarında Müziki Mektebinde müziğe olan yeteneğini geliştirmek için Azerbaycan'ın üstad sanatçılarından, ünlü ustalardan, vokal hocalarından dersler alıp 2002 yılında sahnelere adım atmıştır. O günden ,tibaren Azerbaycan halkının büyük sevgi ve beğenisini kazanıp 2003 yılında "Yaşamak İstemirem" albümüyle aynı adı taşıyan şarkısıyla çıkış yapan Yegane 10 yıllık müzik hayatında yapmış olduğu 9 albümle tanınan Ve Azerbaycan Halkının vazgeçilmez sanatçısı olmaya devam eden Yegane 2008 Yılında albüm Adını veren ve sözleri Serdar Ortaç'a ait olan "Aramızda" isimli şarkıyla müzik hayatına Türkiye'de devam eden Yegane şimdi ise sözü ve müziği Selami Şahin'e "Ait Olan Ay Bu Başıma Gelenler" adlı albümü ile ve yine sözleri Serdar Ortaç'a ait "Dinlemedin Sözümü" şarkısıyla yeni albümüyle sevenleriyle tekrar buluştu.

Yegane isminin analizi

Yegane isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

Y harfi :
Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşamak
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
G harfi :
İnatçı kişilik, gerginlik
A harfi :
Atılgan, enerjik
N harfi :
Sağduyu
E harfi :
Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele

Yegane isminin numerolojisi

Yegane isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

Y =
28
E =
6
G =
8
A =
1
N =
17
E =
6
Toplam =
66

Yegane isminin farklı yazılış biçimleri

Yegane isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Yegane isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.