Yade isminin anlamı

yade kürtçede anne demek

yüsra aydin

yade ismini kullandığınızı söylemişsinizde bir Allahın kuluda anlamını yazmamış sonuna kadar okuduk ya :) anlamını bilen paylaşırsa sevinirim...

hatice döner

Çok süper size çook teşekkür ederiz yeğenime isim arıyoruz çok yardımcı oldunuz
.

Büşra Uğur

Benim büyük kızımın ismi yade bu isim çok nadir rastalnır hatta çevremde hi duymadım. Burada yorumlardan okuduklarım hariç. Çok güzel bi isim. Dayısı önermiş idi.

Ahmetduygucu

Benim kızımında adı yade ve bende kendiside bu isme sahip olduğu için çok mutluyuz. Bize bu ismi öneren arkadaşım tülaya cok tesekkurler.

Ayça İçer

Bu isme ilk osmanlıca-türkçe sözlükte rastladım. Hoş bir isim. Ablama yeğenimin ismi olması hususunda ısrar ettim ama şansıma küsmek zorunda kaldım.

Ada Öztürk

Benim kızımın adı da yade çok ho bir isim.

Ramazan Kerimoğlu

Ben im adım yadenur 9 yaşındayım bu seneye kadar kımsede olamayan bu adı bundan sonra duymak çok hoş olacak annem ve babamın isimlerinin baş harflerinden oluşan bu isim adaşlarımına şimdiden adlarıyla yaşasın diyorum.

Yadenur

Benim kızımın adı yade nur bu ismi eşim bana söyleyince çok beğendim ve bu ismi koymaya karar verdik ikide yade koymuşuz kızımın adı çok güzel bir isim ve herkez duyduğunda önce şaşırıp sonra anlamını soruyolar ve daha sonra çok güzel bir isim diyolar.

Yeşim Çelebi

Bir kizim olursa adi asu yade olucak ! cok degisik ve ilginc bir isim !.

Esin Tule

Kızımın adı yade herkese çok ilginç geliyor we çok begenıyorlar. Bütün yadeleri yüreğinden öpüyorum antepten sewgiler.

Gamze Öztürk

Lisedeyken duydum bu ismi ve hep hayranlıkla bahsettim.

Gül Baur

Kizim olursa kesinlikle adi Yade olucak! Cok mükemmel bir isim, anlamida cok güzel!

Nihal Akarsu