Şeyda isminin anlamı

Adımı komşumuzun önerisiyle babam koymuş. Ben de ismimden ve anlamından çok memnunum. : "allah aşkından çıldırmış bir bülbül ismidir" ayrıca ismimin bu anlamını da taşımak çok isterim. Herkese tavsiye ederim.

Şeyda M.

Benim adımda şeyda ben adımı çok beğeniyorum anlamıda çok güzel bence herkezde bulunmayan bir isim ben adımın bütün anlamlarını taşıyorum ve bununla grur duyuyorum.

Şeyda Doğruyol

İsmimi gerçekten seviyorum herkez beyeniyor adaşlarıma slm lar adımın başka birisindede olmasından çok mutluyum teşekkürler babacım.

Şeyda Şahin

Annem bnm adımın anlamını bilmiyormuş fakat banahamileyken birdizi izliyormuş ordaküçük bir kızın adışeydaymı o kızı çok beğendiği için adımı şeyda koymuş.

Şeyda ??

Bir aşık işte bende ona aşığım tabi.

Harun

İsmimi gerçekten çok seviyorum.

Seyda

Kızım olucagını ogrendıgımden berı ben ve etrafım harıl harıl ısım aradık ve bu ısmı bulduk şeyda aramıza hoşgeldın guzel kızım.

Nalan Tokmak

Çıktığım çocukla evlenmeyi düşünüyozz anneside kızımız olursa adını seyda koymamızı istiyo seda şeyda uyumlu die beni seviolar bende onları çook seviyorum annecimm sizi çook seviyorumm canım seni daha çok seviomm:)

Seda

İsmime bayılıyorum herkeste beğeniyor babacım teşekkur ederim.

Şeyda Özdemır

Şeyda şimdi başkasınınsın.. Kızım olursa senin adını koyucam seni sevmiştim :(

Emre E.