Nagehan isminin anlamı

anlamı geçiyor allahın en büyük emri ol deyin olur iyi biliyormusun

murat taşkıran

MERHABALAR NAGEHAN İSMİ BİRDEN BİRE ANİDE ANLAMI VAR. FAKAT BU ANLAMI KİŞİLİĞEDE YANSIYOR HİÇ MEVLÜTLERDE NAGEHAN İSMİ DUYDUNUZ MU MEVLÜYLERDE OKUNAN KISIMDA PEYGAMBER EFENDİMİZİN 7 KAT SEMAYA YÜKSELDİĞİ GECEDE BİR ANDA ÇIKIŞINA NAGEHAN İSMİ KONULMUŞ...ANLAMI ÇOOK ÇOK GÜZELMİŞ..SAYGILAR.

NAGEHAN AKSOY

Allahim ya ilk defa bu kadar Nagihan birarada goruyorum ahaha her neyse anlamini pek begenmedim ama adim cok guzel bnc.ss

Nagihan YALMAN

Slm herkese ben nagihan ismimi çok seviyorum. Benim öğretmenımın adı nagehan ve sürekli aramızda tatlı tartışmalar oluyor. Ben her iki ismi de çok seviyorum. Burdan nagehan degil de nagihan öğretmenıme selamlar sizi seviyorum.

Nagihan Erkaya

Ya ben çok ama çok begeniyorum ismimi hele anlamı ban çok uyuyor.

Nagehan Beyazyüz

İsmimi çok beğeniyorum.

Nagihan Sağır

Ya benm de adım nagehan ama anlamını öğrenemiorumm bence bole bi ismee anzısın birden bi anlamm olamaz. Başka bi anlamı vardır ama yok.

Nagehan Bozkaya

Ya ben nagihanin anlamini merak etmek istiyorum ama abuk sabuk bilgiler karsima cikiyor bilmem kac tane var kacinciymiş banane ya
bunlardan.

Mustafa Aslan

Bende nagihanım ve adımın nagihan olmasından çok mutluyum güzel ve değiişk fazla bulunmayan duyulmayan cinsten bi isim:d ama sadece ansızın brden bire mi demek başka bi anlamı yok mu yani.

Nagihan Çanakçı

İsmim cook güzel.

Nagihan Dilara Dinçer

Adım nagihan nüfustada öyle arkadaşlarımın çogu bana nagi diye hitap ediyor ben seviyorum değişik bir isim anlamıda güzel.

Nagihan Güven

Slm arkadaşlar benim adım nagihan.

Nagihan

Arkadasimin ismi gercekten guzel ve tuaf 1 isim ama bir okadar da dogru 1 anlamı var herkeze de tavsiye ederim.

Damla Demirkıran

Ewet benmde nüfüsmda nagihan olarak gecior. İsmimden gayet memnunum. Anlamıda biliorum ve gercektende anlamını tasıdıgıma inanıorumm. Bazen nağihan olarak yazdıklarıda oluoo. Bi kişi yazıoo o da beniimm canımm gamzemm. Seni seiworumm canım. Adaşlarıma selamlar:).

Nagihan Öztürk

Evet benimde nüfusumda yanlış yazmışlar ama ben nagihan ı kullanıyorum adımı seviyorum anneme teşekkür ediyorum.

Nagihan Zümbül

Nagihan isminden gururduyuyorum. Hem kuranda geçiyor hemde peygamberimiz dogdugun anda gökte cebraile haber götüren meleyin ismi.

Nagihan Merdan

Bende anlamını ansızın, birden bire olduğunu biliyorum ve bu anlamı taşıdığıma inanıyorum. Her şeyim ansızın oluveriyor :).

Nagihan Dursun

Sadece anlamı ansızın birden bire demek mi.

Nagihan Külahsız

Bence cok güzel bi isim ama ben ansızından farklı bi anlamı oldugunu duymustum.

Nagihan Tugba Dursun

Bn nagehan we nüfus cüzdanımdada nagehan yazıyo. Değişik güzel bi isim bnce adaşlarıma slmlar:).

Nagehan Uysal

Ben de aynı dertten muzdaribim. Yani nüfus kağıdımda nagihan yazıyor ama ben nagehan’ı kullanıyorum. Ve nagiş ’ten daha iyi bence. Evet az kullanılan bir isime sahip olmak güzel. Tüm nagehan’lara selamlar.

Nagehan Yumuşak

Benim adimda nagihan aslinda nagehan ama nufus cuzdanina nagihan yazmislar ben belcikada kaliyorum burdakiler nagihan ismini zor soyluyo kaldiki nagehan diyecekler onu hic diyemezler ama bence guzel isim nagehan yada nagihan ikiside ayni benim icinn.

Nagihan Kabatas

Bnm adım nagihan ama fark etmez bnce. Çünkü ikiside aynı anlamı taşıyor. Bn ismimi çok seviyorum. Değişik isimlerden biri...

Nagihan Yüksel