Ceylin isminin anlamı

ben ceylin kendi ismimi hic sevmem ama anlamını cok severi tesekkurler

ceylin nur

Bu isimler uydurma.salla gitsin.

Alper

Ben biraz araştırdım fakat bu anlamı doğrulayan bir kaynak bulamadım.
Bilginize

Osman

Bu ülkede Satılmış diye isim koyanlar kizina Döndü diye isim koyanlar varken ceylin ismine takilmayin bence aklına abuk sabuk düşünceler gelenler siz kendi düşüncelerinize bir göz atın

Sezer

Ben ismimi çok seviyorum hem adını beğenmeyenlerim h bir kötü laf deme hakları yok herkesin isimleri kendime özgüdür

Ceylin erçetin

evet gayet iğrenç bir isim ve saçma sapan arkadaşa katılıyorum . kimse size bize sorun demiyor zaten herkes yorum yapmakta özgürdür . hayret bişey !

medine bayramoğlu

bu nasıl yorum yazmak ...yok çok iğrençmiş yok saçma imiş falan filan ...herkes kendi adıyla uğraşsın ...isim koyarken sizin gibi kıtlarınfikrini alacak değiliz

soner şerifoğlu

tanıdığım 8 tane ceylin bebek var çok saçma bir isim anneler neye güvenp koyuyorsa artık cenin gibi iyyk iğrenç

azelya minel

Bende kizima isim ariyorum. Cenin dercesine geliyo kulaga hic hos degil bencd. Hem hristiyan ismi gibi kulaga hic asina gelmiyo. Brezilya dizilerinde duyarsiniz sasirmayin bu ismi

halil

İlerde oğlum olunca koyacağım isim :)

Gizem

İstemeyen koymasın o zaman.

Ceylin

Bencede anlamsız bir isim bir yerlerdede geçtigine inanmıyorum. Ama bi kaç yıla kadar modası geçip yerini ayşecan alican lar gibi ceylincan’a bırakır :p.

Murat

Benim kızımın ismi ceylin yağmur ve onu dünyalar kadar seviyorum. Onsuz bir dünya düşünemiyorum. Prematüre olarak dünyaya geldi ve çok zor günler geçirdik ama şimdi hamd olsunki çok iyi. Doğduğunda kilosu 1450 idi. Ömür boyu sağlık mutluluk ve başarı dolu bir hayat diliyorum. Teşekkür ederim.
.

Saime Temizkan

2006 yılında dünyalar güzeli bir kızım oldu. Adını ceylin koydum. Kulağa çok hoş gelen bir isim. Herkese tavsiye ederim.

Gül Aydın

Ceylin ismini bğendim ama herkes farklı bişey söylemiş en iyisi çok iyi bilen birilerine sormak. Ama yinede bu ismin ve anlmının durduk yere ortaya atıldığını düşünmüyorum arastırıcam.

Nurgül Erdoğan

Bana göre ikiz bebek olan anneler eda ela yada ecrin ceylin yada yağmur ile bulut koysunlar hepsi çok güzel isim ler
.

Sena Derin

**d i k k a t**
kızımız bu ismi taşıdığı için gurur duyuyoruz.
lütfen iyice araştırmadan ortaya uydurulmuş ve insanı dumur eden anlamlar paylaşmayın!
bu ağır bir vebaldir.
nerden çıktı kim nasıl uydurdu yengeç yuvasıymış,yok küçük şeytanmış ayıp ya ayıp. Bu bir komplodur. O kadar dolduk ki bu konuda. Küçücük bebeklerin,gözbebeğimiz çocuklarımızın isimleri hakkında bu tarz çirkin ve sallamasyon yorumlara müsade etmeyelim. Biz de araştırdık senelerce,fars dili ve edebiyatında doktora yapan büyüklerimizden tutun da konu hakkında uzman olan aydınlarımıza kadar.
hiç mi düşünmezsiniz,bu ismi hem anlam hem fonetiği bakımından çok sevmiş ve çocuklarına vermiş olan aileleri. Saygı duymak mecburidir,sevmezsiniz seversiniz orası size kalmış.
ameller niyetlere göredir,biz allahın rızasını dileyerek ve onun izniyle verdik bu ismi meleğimize.
rabbim ceylin adını beğenip ,anlamının cennete götüren yol ve kapılar olduğuna inanıp da yavrularına veren bütün ailelere hayır versin,saadet versin.
toplantılarımızda,davetlerimizde duyan herkes bayılıyor,aşık oluyor bu isme ve anlamına allah razı olsun. Elhamdulillah müslümanız ve bebeğimiz de saliha bir hanımefendi olsun diye yetiştireceğiz inşallah. Müslümanlar bu ismi veremezmiş,yok böyle birşey.
ayrıca şahsen beğendiğim bir isim dahi olsa öyle ağır yorumlar yapıp da gönül kırmaktan allaha sığınırım. Gönül kırmak rabbi kırmaktır.
bu kadar.

Ceylinin Ailesi

Benimde 2 aylık kızım war ismi gül ceylin. Bizde araştırdık her yerde cennetin kapısı die geçio ama önemli olan anlamı onu utandırmayacak bi isim olması. Beğenmeyenlerde koymasın arkadaşlar. Başka isim koysunlar. Eski isimlerle uğraşsınlar. Koyanlarada hayırlı olsun:).

Burcu Eser

Meraba şuanda 6aylık hamilryim ve kızım olacak adını ceylin koymayı düşünüyorum cok güzel bir isim.

İjlal Güneş

Ceylin ismi gerçekten çok güzel anlamıda çok güzel söylemeside ve kulağada hoş gelen bir isimdir ileride bi kızım olursa adını ceylin koymayı istiyorum.

Sema Özer

19 yaşındayım. Benim adım da ceylin. Çok araştırdım ama böyle yorumlara ilk defa rastlıyorum. Her ne kadar inanmak istemesem de gerçekten beni çok üzdü.

Ceylin Büyükbayram

Mm kulak tırmalıyor bence ayrıca isim uydurup anlamınada cennet kapısı demek moda oldu nedense.

P€ri

Benim kızımın adı ceylin bende cennet kapısı olarak anlamını öğrenince koydum ama bence isim okadar önemli değil kaderi güzel olsun ve hayırlı bir evlat olsun ayrıca kuranda geçen her ismin anlamıda güzel değil hiç pişman değilim iyiki koymuşuz.

Pınar_ceylin

Çok seviyom bu ismi çünlü arkadaşımın kardeşinin ismi.

Esma Edeemoğlu

Benim adım zeynep 8yaşındayımve hiç bir sitde bulamamıştım ceylin ismini o isim benim yiğenimin ismi ve cok tatlı canım benim yaa çok özledim.

Zeynep Gül Bayrak