Selena isminin anlamı

''Selena'' isminin anlamı , gerçekten çok güzelmiş.Keşke benim adım da Selena olsaydı...

IRMAK HAS

Yubiii.... 2014

Səma Qədirova

Selena çok güzel bir isimmiş. :) Benim adım Selena olmadığı içiç üzüldüm . :(

Mihriban Yıldırım

Hıhh benim ismimden ben memnunum gayet iyi bi isim.

Selena Öncül

Çok güzel bir isim ben kesinlikle çalıntı olduğunu ve diziden duyulma olduğuna inanmıyorum çok güzel anlamı var. Bütün ailelere tavsiyem.

Miraç Özkaraman

Ben 21 yasındayım bana bu ısım konurken annem yunan bı arkadasından duymus ama turkceyede uyumlu ayrıca cokta gusel bır ısım. Yanı bılmeden konusmasın kımse son bır yıldır cıktı felan dıye sankı ecrin ismi cok gusel daha anlayamadım bıle kızmı erkek ismimi.

Selena Gök

Selen ismini çok seviyorum onun i

çin bebekken selen ismini vermiş.

Selen

Yeni kızım oldu adını selena koymayı düşünüyorum ama bazı insanlar bu daha cok hristiyan ve gavur ismi bizim örf ve adetlerimizde böyle bir isim lugatı yok o zaman suna cvp bekliyorum hz isa hrıstiyanların peygamberi e o zaman biz müslümanlar neden isa ismini erkek bebeklerimize koyuyoruz selena cok güzel bir isim yaygınlaşmasını isterim.

İbrahim Tancuay

Benim adımda selena ve ismimi çok sewiyorum bazı kişilerin düşüncesinide düşünmüyorum ve kendi isimleri de güzelmiş gibi konuşuyorlar dilek ismide hiç modern deil.

Selena Emen

Ben selena ismini hiçbir aileye önerömiyorum çünkü selena isimi son bir yılda bir diziyle duyulan türk kültür ve örflerine tamamen aykırı bir isimdir ama yinede herkesin kendi zevk ve düşüncesine bırakıyorum.

Ecrin Ulusoy

Hiç güzel bir isim değil çok kaba çok da saçma hiç modern değil kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Dilek Demir

O benim adım ve soyadımın ilk harfi

Selen Axxx