Şeyma isminin anlamı

ŞEYMA İSMİNİN ANLAMINI NET OLARAK VEREMEZMİSİNİZ

Şeyma Nur

Merhaba ben Şeyma ben kendi mi bildim bileli isminin anlamini "Güzel ve Benli Kadın" olarak biliyorum bunuda ismimi koyan kişiden öğrenmiş tim aynı zamanda da peygamber efendimizin süt kardeşinin ismidir Şeyma. Bence güzelliği çağrıştırıyor

Şeyma şagül

Ben adımı çok seviyorum bursada ismim okadarda yaygın degildi son 3 seneden beri biraz yaygınlastı ama ben onlardan özelim bu arada oturduğum yer bursa bütün şeymalara sevgiler.

Şeyma Atıcı

Ben adımın anlamını çok araştırdım ve arapçada şeyma nın çok anlamı olduğunu öğrendim sonunda y harfi varsa vücutta işaret demek ama normal isim olarak sonunda elif harfi varsa oda huy kişilik kişilik sahibi demekmiş. Ayrıca çölde bulunan serin su yani ulaşılması zor güzel şey analmına geliyormuş. İsmimi beğenmeyenlere duyurulur!!.

Şeyma

Benim ismim şeyma ve adımdan çok memnunum. Ayrıca anlamdada olduğu gibi bene benzer bir leke var bende. :).

Şeyma Sara

Ben adımı çok seviyorum hele ki anlamını öğrendikten sonra tüm şeymalara selamlarımı gönderiyorum.

Şeyma Dal

Şeyma ismi gerçekten çook güzel ve özel bir isim ismimi çok seviyorum
.

Şeyma Solmaz

Arkadaşlar bazınız beğenmiyor olabilirsiniz fakat siz bunun sadece bir kısmını okumuşsunuz. Fakat peygamberimizin süt kardeşinede saygınız yok mu?orasında burasında ben var olabilir fakat siz bununla alay geçer gibi konuşuyorsunuz. İnanıyorumki tüm şeymalar ismini çok seviyordur ve çokta gurur duyuyordur. Bence peygaberimiz süt kardeşinin adını taşıdığımız için çok seviniyordur. Bütün şeymalar sizi gözlerinizden öperim. Kimse de bence alay geçmesin. Beğenmeyenlerde o zaman beğenmeyenler neden böyle şeyler yazsın. Yazmamız için bizi zorlamıyorlar. Ben adımı çok seviyorum. Siz kendi adınızın anlamını okuyun. Onunla uğraşın.

Şeyma Yıldız

Gerçekten de benim bacağımda ben var adımda şeyma.

Şeyma

Bence çok güzel bir isim bize özel ama zevkler ve renkler tartışılmaz isteyen beğenir isteyen beğenmez!!.

Şeyma

İsmimin şeyma olmasına çok seviniyorum çok güzel bir isim böyle bir ismi güzel taşımamız gerekir tabi.

Şeyma

Bnce güsel bi isim beğenmeyenler önce kendi isimlerine baksınlar:d ayrıca anlamıda güsel. Anlamını sadece vücudunda ben olan demek zannedenler biras daha araştırsınlar şeyma çöldeki serin su demek yani ulaşılması zor bulunması imkansızz!!;);).

Şeyma

Şeymayı seviyorum çünkü aşkım

.

Kral Yasin

Çok seviom şeyma adını çokk. Çünkü adım şeymanur.

Şeyma Nur Akkuzu

Ben de bu ismi pek tasrif etmiyorum ne o öyle bilmem neresinde beni varmış felan.

Ferhat

Fazla güzel bir isim degil. ’bedeninde ben veya benzer bir izi olanlar’ anlami bence hiç hos degil. Önermiyorum bu isimi.

Kenan

İsmimizi beğenmeyenlere tek lafım war unutmayın peygamberimizin süt kardeşinin adı.

Şeyma

Ama anlamını yazmamışsınız ki.

Şy

Kıskananlar catlasin:dbu dünya ya yeniden gelsem yıne ismimi seyma koymalarını ısterdim. Onemlı olan bu kadar güzel bi ismi taşimak arkadaşalr.

Seyma

Bnece fazla güzel bi isim değil sadece anlamları güzel size nasıl bu kadar tatlı geldi bu isim anlamadım doğrusu benim adımda şeyma ama ben o kadar sevmiyorum ya sizde sorun var ya bende kanımca.

Şeyma Avcı

Adım diye söylemiyırum ama hakikaten ismim güzel ve az kişide var bu yüzden ismimi seviyorum anlamıda güzel yani anlıyacağınız ismim güzel.

Şeyma

Şeyma ayrıca tutkun kadın demektir we osmanlıcada çılgın anlamına gelir. Aßd’de şeyma adı otto olarak ßilinmektedir. !:).

Şeyma ßilir

İsmimi çok sewiyorum herkeste olan bir isim degil ve bnde böyle olmasının istiyorum diger arkadaşlara katılıyorum
.

Şeyma

Arkadaslar bende seyma ismimi seviyorum cunku farkli ben ingilterede yasiyorum ve burda yasayan turkler farkli buluyo yabancilar soyleyemiyo ve en guzeli ismim calisti yerdeki arkadaslarim hep unutuyo bu biraz moral bozuyo olsada butun turk musteriler beni soruyo ve ismimi unutmamak icin cabaliyolar ama ginede unutuyolar olsun ben ginede ismimi seviyorum cunku o beni farkli kiliyo.

Seyma Demir

Bende şeymalardanım. İsmimi de çok seviyorum. Anlamı çok gzl. ( nadir bulunan herşey kıymetli ve değerlidir. ).

Şeyma Of