Ronay isminin anlamı

Arkadaslar Ronayi ismi kiz ismi Ronay ismi erkek ismidir kökeni kürtçedir..lutfen insanlari yanlis bilgilendirmeyin Ro gunes nay gelmeyen anlamindadir erkek ismidir Yani anlami karanligi getirendir.. Ro gunes nayi getiren anlamindadir kiz ismidir ve anlamida sudur Aydinligi getiren erkek ve kiz arasindaki dailektiği simgeler lutfen insanlari yaniltmayin.

Ronay Ekin

tabiki ronya aydınlık demektir

mazlum ıldız

Arkadasım ronay erkek ismidir ve kürtcedir aydınlık demektir onu bilirim onu söylerim üzerime gelmeyin beni deli etmeyın.

sevgilerimle.

Ronay Kıran

Ronay erkek ismidir. Kürtçe aydınlık anlamına gelir. Anne ve baablar ronay ismini koymayın az olsun ki bi farkımız olsun.

Ronay İmrek

Ronay tekin saçmalama bu isim kız ismi rojda ismini bulmak isteyen meraklı googleden ismi didikleye gir ordan rojda yaz çıkar sana bilgileri herkeze by by.

Ronay Kaya

Arkadaşlar demiştim bu ismim benim ismim diye ayrıca bu ismin anlamı dolunayın değiştirdiği hallerden biri veya aydınlık demek ayrıca kız ismidir yav arkadaşım bizene leyla zananın oğlunun adından ben bir kızım ama benim adım ronay ee nolucak hatta ismimle gurur duyuyorum bu ismi erkek ismi olarak sanmayın yoksda yanılırsınız.

Ronay Kaya

Çk gzl bi ism bnim kzn
.

Sevgi Üçer

Bu isim benim ismim bu isme sahip olduğum için çoğu kişi ile karşılaştığımsda adımı çok ilginç bir isim diyorlar adımı yanlış bir şekilde telavus ediyorlar ama ben yinede ismimden memnunum.

Ronay Kaya

Arkadaşm ne kız ismi yaw erkek ismidir ronay tekinn.

Ronay Tekin

Ronay tunh arkadaşımıza katılıyorum bu isim kürtçe ve anlamı gün ışığı.

Ronay Akbaş

Bu isim kürtçe ve anlamı da aydınlık ışık demektir. Çok güzel bir isim. Erkek isi de olabilir. Şahsen ben erkeğim ve aynı zamanda leyla zana’nın oğlunun ismi de *ronay*’dır.

Ronay Gökçe

Ronay’ın anlamı gündüz aydınlık. Tesekürler.

Ronay Abay

Bu isimi anne baba adaylarına öneririm. Çünkü bu tek bir isim yani fazla bulunmuyorr. !benim adımda ronay. !! ismimin devamlılığını sürdürmesini isterim şahsen!!??.

Ronay Çeşim

Rojda ne demek bulamadım.

Meraklı

Bir kere bıu isim benim ve kürtçe dir. Anlamı ise gün ışıgı demektir.

Ronay Tunh..

Çok güzel bir isim. Çocuğunuza koyarsanız çok yakışıklı olur.

Aldırma Gönül