Hüsna isminin anlamı

çok güzel bir site herkese tavsiye ederim

ES ma

HÜSNA ismi çok güzel harika

bahar erkan

Birincisi Hüsna isminin anlamı çook güzel tamam mı? İkincisi Hüsna isminin anlamına bakıpta dalga geçsinler!!! Üçüncüsü Hüsna isminin anlamının güzel olduğun bilmiyorlar ondan dalga geçiyorlar Dördüncüsü Hüsna isminin anlamının ne kadar güzel bir şey olduğunu çekemeyenler anten taksın

Hüsna Akçelik

Benim şahsi düşüncem bu isim çok güzel ve bir çocuga konulacak en güzel isimlerden biri ve benim sözlümünde adı hüsna ve dalga geçeni görmedi ve ayrıca bu zamanda ne isim koyarsan koy çocuguna yine dalga geçiyorlar.

Behzat Ergün

Bu site iğrençç daha çok işiniz var bu siteyle hiç beyenmedim hüsna ismine gelince o issmin kullanılmasını pek önermiom yani ismi çocuklarınıza koymasanız iyi olur ben ismimden çokk memnunum site iğrençç.

Hesna Güngör

Sadece anlamına bakmayın çocuğunuza seslenildiğinde anlamıyla seslenilmiyor ismin telafuzu da önemli. Tabikide anlamıda önemli ama anlamı güzel olup dalga geçilecek bi isim koymayın bence. Maalesef herkesin kendi ismini kendisi koyma gibi bir hakkıda yok).

Nur

Ben önermiyorum çünkü hüsnü die dalga geçiolar buda bi çocuğun,gencin psikolojisini bozabilicek bi sebeptir. (kendimden biliyorum)arkadaşlarımın çoğunu sevmiyorum ismimle dalga geçiyolar. Bence koymayın cocuğunuza bu ismi çünkü anemle hemen hemen her gün kavga ediyorum. Bana bu ismi koyduğu için. Belki siz anlamına bakıyosunuz ama insanlar öyle diğil bence iyice bi düşünün.

Hüsna Nur

Biz kızımızın ikinci ismini bulamadık en son hüsnayı düşündük çok güzel bi isim.

Tuba Gökgöz

Yasemim fikrin esas anla güzel olan bu isim için kaba

Hakan Tutan

Hiç beğenmiyorum bu ismi kızlara yakışmıyor kaba...

Yasemin

Hüsna ismi allahın güzel isimlerinden gelmekte (esmail-hüsna)

Hakan Utan