Berika isminin anlamı

Kuran da gecmiyor demişsiniz. Kiyamet suresi 7.ayet.kurandaki anlami da göz kamaşmasi. Kizimin ismi de Berika

mesut

Burda yazılanların hepsi doğru berika arapça kökenlidir anlamıda şimşek parıltısıdır. Ve iki anlamı felan yoktur lütfen uydurmayınız.

Berika Turan

Selam arkadaşlar benim adımda berika ve bende adımı çok seviyorum, benim ismim öyle çok bulunan bir isim değil ve bundan da çok memnunum:).

Berika Şencan

Benim adımda berika ve anlamını çok sağlam kaynaklardan araştırdım günlerce. Asıl anlamı ’’herkesin kabul ettiği gerçek’’tir.

Berika Sümer

Berika isminin dinimizde anlamı nedir ltfn öğrenen biri yazsın ama dinimizdeki anlamı olcakk ltfnn.

Sena Kemer

Benim adımda berika çook güzel bir isim!!.

Berika Kesmez

Yaa ben ismimi biraz begeniyorum ama artık çokk begeniyorum arkadaşlarım bu mesajları yazdılar diye.

Berika İkiz

Slm bnde zülal berika ismini çk beğendm:).

Zülal Bal

Slm millet ben suanda yurtdısındayım cook sıkılıyorum yaa üniversite dedikleri böyle sıkıcı bi yermis demekki tüm berikalardan msj bekliyorum yani atmak isteyenlerden türkiyedeki herkese ve herseye kucak dolusu sewgiler.

Berika Emine Kurt

Berikanın gerçek anlamı 2 tanedir 1. Cennette gül bahçesi 2. Savaşçı asi kadın tamam mı şekerler kökeni mökenide arapça değil nerden uyduruyosunuz anlamıyorum.

Berika

Slm arkadaşlar benım adın sıla ama berika ve almira isimlerinı çok beğeniyorum anlamını ögrenınce dahada beğendim ne mutlu size isminın çok güzell.

Sıla Özgöktaş

Ben anamur£dan berika bşka berikalarla görüşmek istiyorum mesaj atınhepimiz berika yız bir ortak özelligimiz var ayriyetten burdan canım arkadaşım hümeyra ya sevgiler 8b ye selamlar.

Berika Başoğlu

Berika muhteşem bir isim anlamıda çok güzel
kızım olursa adını berika koycam:).

Eda Türk

Yaw arkadaşlar ben berika die birini tanıdım berikamı ki yaa melek off off.

K@lbi Y@rælı

Sanırım bu yorumu yapan kişinin benim gibi 11 12 yaşında olmaması gerek ancak fikirlerinin ve düşüncelerinin çocuk olduğu bi gerçek berikanın ne anlama geldiğini öğrenmeden araştırmadan böyle bi yorum yapması cahilliğinden kaynaklandığını düşünüyorum ama sanırım hakkında bu kadar olumsuz yorumlardan sonra bilmediği konular hakkında aynı hatayı tekrarlamaz (ben olsam tekrarlamam adım da berika) ve adımı çook sewiyorumm.

Berika Abuş

Mrb benim adım da berika zülal ben ismimden çok memnunum çünkü anlamı çok güzel ve zülal le birleşince parıldayan temiz su anlamı oluyor. Ecem çetini çok kınadım çünkü bir isimle dalga geçmek çok kötü birşey. Bu ismi beğenmek zorunda değilsiniz ama saygı duymanız gerekyor. Bizde sizin adınızı beyenmiye biliriz ama biz dalga geçmiyoruz. !! ayrıca siz komiklik nedir onu bilmiyposunuz herkes bu ismi beğeniyor ve siz ailelerin çocuklarına ne isim koyucaklarına karışmasanız ii olur yani size ne ya elalemin isminden töbe estafurullahh sen önce kendi adına bak ecem çetin mis hele ya bize diyene bak.

Berika Dedeoğlu

Sizii cookk seviiyyoorruumm.

Berika Gulhan

Berika ismini tüm anne babalara öneriyorum yorum yazan tüm arkadaşlara slmlar yalnız diilsiniz berikalar:)).

Berika Emine Kurt

Bnce gayet mantıklı bi isim kardeşimin adı çnkü:)ltfn üstüne basarak sölüorum bu ismi kıskananlar buraya yorum yapmasın ayriyettende herkesin zevki kendine ve böle saçma sapan isimleri çocuğunuza koymayın diyince kendisinin tınlanmayacağından emin olsunlar ltfn.

Berkay Çetin

İlk önce benden bu akdar çok berika olduğu için çok sevinçli ve heyecanlıyım ismimden çok memnunum bir sürü takma ismim var maa olsun ben hayattan ve ismimden kayet memnunum ismimi kendim seçseydim yine berika olmasını isterdim :d eminim tüm berika lar bnm gibi düşünüodur ben 16 yaşındaym henüz ecem çetik kaç yaşlında bilmiyorum ama ben küçük olamam rağmen ben bile böyle bi saygısızlık yapmazdım pes yani. Saçmasapan demek yerine ben beğenmedim ama saygı duyuyorum diyeblrsin zevkler ve renkler tartışılmaz büyük bi saygısızlık bu kıskananlar çatlasın diyerek yazımı burada bitiriyor bütün berikalara slmımı yolluyorum :d adaşım olduunu bilmek ne gzl yalnızım die korkuyordum :d:)) çok mutluyum :d

Berika Cansu

Sevgili berika kim ne derse desin bence ismimiz çok güzel hem mana bakımından hem de okunuş olaraktan ismimizi çok seviyorum ben:)).

Berika Emine Kurt

Anne berikaya özel mesaj atmıssın cok kıskandımm:)).

Eymen Onar

Berika sen benim aşkımsın, canımsın seni seviyorum ufaklık.

Şenay Onar

Ecem de çok guzel bir isim değil ayrıca burda birnin adıyla dalga gecemezsin burda bizimde kaba olmamız gerekiyorsa olabiliriz ama ismimle dalga geçilmesinden hoşlanmam bence berika çook guzel değisik ve özel bir isim ayrıca anlamı hakkında birde allahın hadis kitaplarından en sevdiği ve okuduğu olduğunu da biliyordumm.

Berika Eliza Onar

Herşeyden önce ismin kötüsü yada komiği olmaz,kimsenin ismini seçme şansı yok. Zaten isimlerin taşıdığı anlamdır önemli olan. Vede o ismi taşıyabilmektir. Farklı olmak güzel bir duygu bu ismi taşımakta öyle bu kadar berika ismi olduğunu tahmin etmiyordum tüm berikalara sevgiler.

Berika ıssı