Ulusoy isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Ulusoy isminin sitemizde görüntülenme sayısı 2.599.

Ulusoy ismi için yaptığımız ankete katılan 2 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,50.

Ziyaretçilerimizden 14 kişi Ulusoy ismini öneriyor, 17 kişi ise önermiyor.

Ulusoy ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Ulusoy ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Ulusoy ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Ulusoy ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Ulusoy olan önemli kişiler

Ali Osman Ulusoy

Ali Osman Ulusoy, (Doğum Tarihi: 1927, Çamlık, Of, Trabzon) iş ve spor adamı. Zehra Ulusoy ile evlidir ve üç çocuğu vardır.[1]
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Devrim Cenk Ulusoy

Devrim Cenk Ulusoy (2 Ocak 1973, Niğde) Serbest Dalış'ın Dünya ve Avrupa şampiyonu ve rekortmeni.

Embiya Ulusoy

Embiya Ulusoy, doğum adıyla Embiya Ahmetov Nasifov (Doğum Tarihi: 1942, Aydoğdu, Şumnu), Bulgaristanlı Türk yazar, eğitimci ve araştırmacı.

Fazlı Ulusoy

Fazlı Ulusoy (Doğum Tarihi: 18 Mart 1975, İstanbul), Türk eski futbolcu. Kariyerinin ilk dönemlerinde defansta görev yapmasına karşın daha sonra forvet mevkiinde oynamıştır.

Haluk Ulusoy

Haluk Ulusoy (Doğum Tarihi: 1958, Trabzon) Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Üyeliği ve Ulusoy Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra spor kariyerinde 1976'da Yeşilköy Spor Kulübü, Mersin İdman Yurdu Kulübü Başkanı (1983-1987). Mersin Polis Gücü kurucusu ve Başkanı (iki dönem), Kuşadası Spor Kulübü Başkanı, Söke Spor Kulübü Başkanı, Karşıyaka Spor Kulübü Asbaşkanı, Denizlispor Asbaşkanı olarak çalışmıştır. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olan, başkanlıktan önce 8 yıl Yönetim Kurulu Üyeliği, Asbaşkanlık, İcra Kurulu Başkanlığı, Milli Takımlar Kurulu Başkanlığı, Yurtdışı Teşkilatlandırma Kurulu Başkanlığı, Yurtiçi Teşkilatlandırma Kurulu Başkanlığı, Tesisler Kurulu Başkanlığı, Türkiye Futbol Vakfı Başkanlığı yapmıştır. Yaklaşık 7.5 yıl Futbol Federasyonu'nda başkanlık yaptıktan sonra 2004 Temmuz ayında başkanlıktan ayrılmıştır. 18 ay aradan sonra Ayhan Bermek ile girdiği başkanlık yarışından galip çıkarak Levent Bıçakçı'dan boşalan koltuğu devralmıştır.

Hikmet Ulusoy

Bu maddenin konusuna aşina iseniz maddeyi genişleterek onun kayda değer olduğunu ortaya koyun. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, konu hakkında, maddenin yazarı ve konusundan bağımsız taraflarca yayımlanmış kaynaklar vermektir. Eğer kayda değerliği kanıtlanamazsa, maddenin Vikipedi:Silme politikası gereği silinmeye uygunluğu, muhtemelen göz önüne alınacaktır.

Merva Ulusoy

Merva Ulusoy, 19 Mayıs 1971 spiker, televizyoncu

Müge Ulusoy

Müge Ulusoy (Doğum Tarihi: 6 Mart 1972, İzmir), Türk oyuncu.

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy (Doğum Tarihi: 23 Eylül 1990, İstanbul),[1] Türk oyuncu ve mankendir.
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy (Doğum Tarihi: 28 Ekim 1982[3]; Ankara), Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması) ikincisi[4] ünlü profesyonel Türk manken, balerin, sinema ve dizi oyuncusudur[5].
Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Hüseyin Ulusoy

Hüseyin Avni Ulusoy (Doğum Tarihi: 1903, Niğde) - (ö. 9 Ağustos 1969), Türk siyasetçi.

Saffet Ulusoy

Saffet Ulusoy, (Doğum Tarihi: 1930, Trabzon - Ölüm Tarihi: 23 Şubat 2012; İstanbul), Türk yönetici ve iş adamıdır. Ulusoy Holding'de ulaştırmadan sorumlu olan Saffet Ulusoy; Ulusal Nakliyeciler Derneği (UND) yönetim kurulu başkanlığı görevi yapmış; 17 Ağustos Depremi'nde depremzedeler için yardım kampanyası düzenlemiştir. Ulusoy Holding yönetim kurulu başkanı Haluk Ulusoy'un babası olan ünlü iş adamı 23 Şubat 2012'de 82 yaşında vefat etti. Cenazesi Ulus Mezarlığı'na defnedildi.

Ulusoy isminin analizi

Ulusoy isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

U harfi :
Durgun, çok ağır hareket etme
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
U harfi :
Durgun, çok ağır hareket etme
S harfi :
Hayalperestlik
O harfi :
Gizliliği sevme
Y harfi :
Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşamak

Ulusoy isminin numerolojisi

Ulusoy isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

U =
25
L =
15
U =
25
S =
22
O =
18
Y =
28
Toplam =
133

Ulusoy isminin farklı yazılış biçimleri

Ulusoy isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Ulusoy isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.