Uçar isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Uçar isminin sitemizde görüntülenme sayısı 4.029.

Uçar ismi için yaptığımız ankete katılan 2 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,00.

Ziyaretçilerimizden 7 kişi Uçar ismini öneriyor, 18 kişi ise önermiyor.

Uçar ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Uçar ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Uçar ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Uçar ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Uçar olan önemli kişiler

Alper Uçar

Alper Uçar (Doğum Tarihi: 19 Ocak 1985 - Denizli) Türkiye Milli buz pateni sporcusu. 1990 yılında, 6 yaşındayken Türkiye'nin ilk Buz pistinin Ankara'da açılması ile bu spora başlamıştır. Yıldızlar kategorisinde 5, Gençler kategorisinde 4 kez Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Feyyaz Uçar

Feyyaz Uçar (Doğum Tarihi: 27 Ekim 1963; Avcılar, İstanbul), forvet mevkiinde görev almış Kibar Feyzo lakaplı Türk eski futbolcu ve günümüz teknik direktörü.

Nedim Uçar

Nedim Uçar (Doğum Tarihi: 5 Ocak 1945), Türk şair ve yazar. Üçü İngilizceye de çevrilen toplam on iki şiir kitabı ile bir roman kitabı,bir hikâye ve ayrıca dört tiyatro olmak üzere on sekiz adet eseri vardır. Yurt içinde ve yurt dışında edebiyet ödüllerine lâyık görülmüştür.

Orkun Uçar

Orkun Emin Uçar, (Doğum Tarihi: 1 Haziran 1969; Gölcük, Kocaeli) Türk gazeteci, yazar.

Turgut Uçar

Turgut Uçar (Doğum Tarihi: 10 Mart 1964, İzmir), eski Türk futbolcu, teknik direktör. Altay ve Trabzonspor'da uzun seneler defans mevkiinde oynamış ve günümüzde teknik direktörlük yapmaktadır. 2. Lig ekiplerinden Bandırmaspor'da teknik direktörlük yapmaktadır.

Uğur Uçar

Uğur Uçar (Doğum Tarihi: 5 Nisan 1987, Bakırköy, İstanbul), Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Karabükspor'de forma giymektedir.

Uçar isminin analizi

Uçar isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

U harfi :
Durgun, çok ağır hareket etme
Ç harfi :
Zevk sefa düşkünlüğü
A harfi :
Atılgan, enerjik
R harfi :
Sert yapıya sahip olma

Uçar isminin numerolojisi

Uçar isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

U =
25
Ç =
4
A =
1
R =
21
Toplam =
51

Uçar isminin farklı yazılış biçimleri

Uçar isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Uçar isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.