Türkoğlu isminin anlamı

Benzer İsimler

İlk Üç Harfine Göre

Son Üç Harfine Göre

İlk ve Son Harfine Göre

Türkoğlu isminin sitemizde görüntülenme sayısı 2.600.

Ziyaretçilerimizden 13 kişi Türkoğlu ismini öneriyor, 14 kişi ise önermiyor.

Türkoğlu ismine ait nitelikler

Bu ismi nasıl nitelendirirdiniz? Geleneksel, dini, çekici veya modern yapmanız gereken uygun gördüğünüz en fazla 5 özelliği aşağıdaki kutu üzerinde işaretlemek ve onayla düğmesine tıklamak. Ziyaretçilerimizin daha önceki tercihlerini yanlarında bulunan çarpı (x) simgesine tıklayarak kaldırabilir ve yerlerine yenilerini belirtebilirsiniz.

Türkoğlu ismi ile ilgili ziyaretçi yorumları Yorum Yap

Yorum Yok!

Bu isim için daha önce yorum yapılmamış, yorum bırakmak için lütfen yorum yap düğmesine tıklayınız.

Türkoğlu ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Türkoğlu ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soyadı Türkoğlu olan önemli kişiler

Hasan Hüseyin Türkoğlu

Hasan Hüseyin TÜRKOĞLU (Doğum Tarihi: 1 Ocak 1968, Bahçe, Osmaniye), Türk siyasetçi.

Hidayet Türkoğlu

Hidayet Türkoğlu (19 Mart 1979; Bayrampaşa, İstanbul), NBA'de oynayan Boşnak asıllı Türk basketbolcu. 2.08 metre boyunda olan oyuncu, forvet (3 numaralı mevki) olarak görev almaktadır.[1] Ayrıca, 1-2-4 numaralarda da oynayabilmektedir.

Pakize Türkoğlu

Pakize Türkoğlu, 1927 yılında Antalya, Gazipaşa, Göksenir Yaylası'nda doğdu. Köyünde okul olmadığı için, ilköğrenimine başka bir ailenin yanında kalarak, Gazipaşa Bucağı'nda başladı.1938'de Alanya İlkokulu'nu, 1944'te Antalya Aksu Köy Enstitüsü'nü, 1947'de Ankara Hasanoğlan Yüksek Köy Enstitüsü'nü bitirdi. İlk, orta ve yüksek öğretim kurumlarında yönetici ve öğretmen olarak 35 yıl çalıştı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi iken, 1985'te emekli oldu. Bir süre Özel Ortadoğu Lisesi ve Koç Özel Lisesi'nde Eğitim Danışmanı ve Rehberlik Uzmanı olarak çalıştı. Türkiye Öğretmenler Sendikası'nın Genel Yönetim Kurulu'nda ve İstanbul Temsilciliği'nde bulundu. 1998'de, Tonguç ve Enstitüleri adlı yapıtıyla, Türkiye İş Bankası "Toplum ve İnsan Bilimleri" büyük ödülünü aldı. Dergi ve gazetelerde, kültür ve eğitim konularında yazılar yazıyor.

Ümit Türkoğlu

Ümit Türkoğlu (Doğum Tarihi: 22 Ekim 1981, İzmir) doğumlu 2008'den 2011'e Türkiye Beko Basketbol Ligi nde ve 2011'den itibaren Türkiye Basketbol 2. Liginde forma giyen pivot basketbol oyuncusudur. 2011/2012 sezonunda Maliye Milli Piyango Basketbol Takımında oynamaktadır.

Türkoğlu isminin analizi

Türkoğlu isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

T harfi :
Duygularını zor ifade edebilme
Ü harfi :
Başarısının sürekli engellenmesi
R harfi :
Sert yapıya sahip olma
K harfi :
Başarı, unvan sahibi olma
O harfi :
Gizliliği sevme
L harfi :
Sanatsal yeteneğe sahip olma
U harfi :
Durgun, çok ağır hareket etme

Türkoğlu isminin numerolojisi

Türkoğlu isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

T =
24
Ü =
26
R =
21
K =
14
O =
18
Ğ =
9
L =
15
U =
25
Toplam =
152

Türkoğlu isminin farklı yazılış biçimleri

Türkoğlu isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Türkoğlu isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.